Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titkon miről álmodoztok, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkon miről álmodoztok, amit nem mertek elmondani a párotoknak?

Figyelt kérdés

máj. 27. 17:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Szeretném, ha nyilvános helyen sétálna meztelenül, vagy durván alulöltözve. De nem merem rá megkérni.
máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%
Hogy a nyelvem feltolom a barátnője seggébe.
máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
46%

A titkos vágyaimat már elmeséltem neki.

Más nővel, de tudja és engedné is. - Egyik kolléganővel, akivel egyszer szájrapusziztunk egy céges buli alkalmával,

- meg még a feleségem előtt jóval egy volt gyakornokcsajjal a volt munkahelyemről, aki anno benne lett volna kalandban velem, csak egyikünk sem mert lépni akkor. Ez örökké bosszantani fog, hogy nem tudom, hogy milyen lett volna.

- Részt venni egy gangbang partin, ahol egy másik nőt dugunk többen. Elnéztünk egyszer egy ilyen rendezvényre, engedte is volna, hogy én is odamenjek a fellépő csajhoz, de hely nem jött be nekem, ahol ez a dolog volt.

- Részt venni egy bukkake-partin, ahol többen a lány arcára-szájába élvezünk.

- Ikerlányokkal

- Szőkével, vörössel…

- Másnak a feleségével (egyszer elengedett a feleségem egy ilyen találkozóra, de a másik pár nem jött el :( )

- Egy spriccelni tudó lányt élvezésig nyalnám és aztán az arcomba kapnám.

máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki a megcsalásról álmodik elég szomorú itt olvasni ezeket pedig olyan jó vágyak léteznek
jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ja, meg vékony lánnyal is.

#13-as voltam.


Nem megcsalás, mert ha egy kicsit is visszakozna a feleségem, akkor nem érné meg a kaland. Ő azért fontosabb nekem. Egyébként nem voltam mással, mióta ismerem.

jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb vágyam, h úgy szexeljünk az életbe egyszer, hogy a csiklómat simogatja.

Csak ujjazni szokott, aztán bedugja, elélvez és vége a menetnek. :(

jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú :(
jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
49%
#8. vagyok. Köszönjük a lepontozást, de miért is kaptunk? 😂 Ha nem tudod a választ optimálisan mérni, inkább ne értékeld sehogy.
jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
33%
#18 gondolom azért mivel van már valakid és másról fantáziálsz akkor miért vagy vele miért nem azzal vagy akire valóban vágysz vagy nem elég jó az akivel most vagy ?
jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vallásos, de ne "ítélj, hogy ne ítéltess".
jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!