Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Van olyan aki egesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van olyan aki egesz eleteben eddig csak egy nővel folytat szexuális kapcsolatot és más nő szóba se jöhet?

Figyelt kérdés

Ugy értve hogy egész éltében csak egy nővel folytat szexualis a kapcsolatokat es más nővel sosem kavart.

Vannak olyanok akik párkapcsolatban élnek és félrelépnek, de még ugyan ugy folytatodik a kapcsolat mintha mi se történt volna?

Más nők elcsábitjak a feleségtől es a férj nem bír magával és enged a csajnak? Vannak ilyenek akivel előfordult hogy megcsalja a párját vagy olyanaok irjanak akik csak egy nővél szexelnek mindig.

Volt egy haverom aki boldog házasságba élt semmi gond nem volt meg a csávó exe képbe került(akibe egesz eleteben szerelmes volt de a csaj visszautasitotta)

A csaj mindig mutogatta magát neki a munkahelyén, kívántatta magát, mikor bement a csaj a rendelőbe (mivel a pasi orvos volt) levette a pólóját hogy nézze meg a melleit mert nagyon fáj neki és vizsgálja meg és erezze meg hogy van e benne csomo. A csávó annyira nem bírt magával hogy tényleg megfogta és a rendelőbe közösült vele és azóta is bűntudata van mert nagyon szereti a feleségét és fél hogy kitudódik már pedig kifog. Ez ex elérte a célját. A pasi meg a farka után ment.



#szex #megcsalás #Csak egy nővel
máj. 26. 07:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van.
máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ritka mint a fehér holló. Több itteni válaszból is látszik, hogy leginkább az alkalom hiánya az ok, és nem azért mert valaki olyan feddhetetelen erkölcsileg. Lehet valaki akármilyen jó ember, hűséges tipus, ha otthon kicsit rezeg az a bizonyos léc, és szembejön valaki aki megmozgat valamit benne bizony nagyon kevesen állnak ellen. Ha valaki nem dobozban él, szerintem elkerülhetetlen.
máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Oldfire ***** válasza:
100%
A jelenlegi párom előtt voltak kapcsolataim. De már 30 éve együtt vagyunk. A megcsalást aljas dolognak tartom.
máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

47 éve vagyok hűséges nejemhez! Ő az egyetlen akivel kapcsolatom alakult ki s marad amíg csak élek.

Jóban rosszban, egészségben s betegségben fogadtam meg az Anyakönyv vezető előtt, vannak eskük amelyek egy életre szólnak számomra.

máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Erdei Márton Zsolt ***** válasza:
76%
Kedves 1 és. Van ilyen. Bár tény a feleségem a 15. Lány akivel úgy együtt voltam, 12 éve csak ő van. Azóta nem nézek, nem gondolok más nőre. Ezt hívják igaz szerelemnek. Van egy csodás kislányunk is. És mindent megkapok olyan téren is. Hülye lennék egy ejszakáert 12 évet kockára tenni
máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!