Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Van olyan aki egesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van olyan aki egesz eleteben eddig csak egy nővel folytat szexuális kapcsolatot és más nő szóba se jöhet?

Figyelt kérdés

Ugy értve hogy egész éltében csak egy nővel folytat szexualis a kapcsolatokat es más nővel sosem kavart.

Vannak olyanok akik párkapcsolatban élnek és félrelépnek, de még ugyan ugy folytatodik a kapcsolat mintha mi se történt volna?

Más nők elcsábitjak a feleségtől es a férj nem bír magával és enged a csajnak? Vannak ilyenek akivel előfordult hogy megcsalja a párját vagy olyanaok irjanak akik csak egy nővél szexelnek mindig.

Volt egy haverom aki boldog házasságba élt semmi gond nem volt meg a csávó exe képbe került(akibe egesz eleteben szerelmes volt de a csaj visszautasitotta)

A csaj mindig mutogatta magát neki a munkahelyén, kívántatta magát, mikor bement a csaj a rendelőbe (mivel a pasi orvos volt) levette a pólóját hogy nézze meg a melleit mert nagyon fáj neki és vizsgálja meg és erezze meg hogy van e benne csomo. A csávó annyira nem bírt magával hogy tényleg megfogta és a rendelőbe közösült vele és azóta is bűntudata van mert nagyon szereti a feleségét és fél hogy kitudódik már pedig kifog. Ez ex elérte a célját. A pasi meg a farka után ment.



#szex #megcsalás #Csak egy nővel
máj. 26. 07:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nincsen ilyen. A kapcsolatok ma 5 éven belül kifulladnak. Már a többség
máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ehhez nem kell matematikusnak lenni. Mo.-n nagyon nagy a használt emberek száma, mindkét nemre vonatkozóan, tehát max. 2% lehet ilyen, az is az agg, idős korosztályból.

Ma az autóknál a használtautó behozatal a menő, ez érvényes a használt emberekre is.

máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Én lassan 16 éve vagyok együtt a feleségemmel. Ő vette el a szüzességem. Még sosem csaltam meg, bár többször gondoltam rá. Főleg az utóbbi időben, mert nagyon keveset szexelünk. Valószínűleg ő marad az egyetlen, mert fizetőshöz nem szívesen mennék, alkalmi szexpartner lánnyal pedig nincs időm ismerkedni. Amúgy sem szép dolog megcsalni a párod, ami biztos, hogy leliismeret furdalással járna.
máj. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a párom vette el a szüzesegem. 22 éve együtt vagyunk. Van ilyen férfi. 41f
máj. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

38 éves vagyok, a feleségem az eddigi egyetlen nő az életemben.

Nem mondom azt, hogy ha úgy alakulna, nem lépnék félre, hisz nagy az ismeretlen csábítása.

De 22 éve hűséges vagyok

máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Remélem a gyakori nem reprezenttív és több #4 van mint #3 és #5. Különben inkább örökre egyedül maradok, az biztos hogy nekem gyenge, alja férfi nem kell.
máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hűséges típus vagyok, nem csoda hogy nam is volt még normális kapcsolatom. Manapság mások az igények, egy ilyen pasi unalmas a nőknek.
máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mikeXxX ***** válasza:
100%
Egyenes embernek tartom magamat még ha ezt nem is becsülik meg a mai világban de akivel együtt vagyok és szeretem azt sosem csalnám számomra akkor a többi nő nem létezik mindezt úgy mondom hogy több kapcsolatomban simán meg is tehettem volna mert nem egy felkérésem volt konkrétan szexre vagy utalgatások célzások néha. 44f
máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éve vagyok együtt a feleségemmel és nem csaltam meg soha és nem is fogom. Igaz nekem előtte volt 2 barátnőm, úgyhogy a szó szoros értelmében nem lehet azt mondani, hogy csak 1 nő volt az életemben, de mostmár végleg megállapodtam és a hűség nagy érték. Ezt nem dobom el valami futó kalandért.

36F

máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

A feleségem az első és egyetlen nő akivel lefeküdtem, lassan 15 éve együtt vagyunk (abból 7 év házasság) és köszönjük szépen jól megvagyunk.

Szóval igen, vannak ilyenek. :)

máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!