Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naturalista szuanában vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturalista szuanában vagy strandon előfordult hogy vettetek észre szexet vagy szexualitást?

Figyelt kérdés
Tudom ezek a helyek nem arról szólnak de az ingerek és a fantázia jobban dolgozik ilyen helyen

máj. 22. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Konkret szexet nem
máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hivatalos nudi strandon már láttam. Hivataloson szerintem azonnal kivágnák azokat akik nyilvánosan szexelnek.
máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
nudLista vagyok. a nudlimat beillesztem a kívánt helyre. vannak elszeparált részek a strandon. miért ne csinálnánk. persze ezt diszkréten csak. gyerekek is vannak
máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

De kicsit konkrétabban válaszoknak jobban örülnének azok is akik belenéznek ebbe a kérdésbe

máj. 22. 22:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sz.Árpád ***** válasza:
83%
Belgrádban éjjel lehet ilyeneket látni. Egyszer én is kipróbáltam. Nem rossz, de semmi extra. Akinek nincs se lakása, se autója hogy ott kényeztesse a csajt, akkor ez is megteszi.
máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Éjszakai fürdőzésen szokott szex lenni.
máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sima szaunában nem. Swinger klubban, ahol szauna is van, igen.
máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sima szaunában biztos nem. Nem egyedül vagytok ott és mindig ki be járkálnak a vendégek.

Németországban szinte a saunak 99% textil nélküli. Én gyakran járok ilyen helyekre. Elmondhatom nincs. Sőt Stuttgartban (és emellett másik 24 az országban) van teljes ruha nélküli wellness Thermál fürdő. Ott is esélytelen. Ilyen helyekre kikapcsolódni jár az ember. Az ismerkedést se veszik túl jó néven. Ez nem prűdéria hanem etikett.

máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Nem dolgoznak az ingerek ilyen helyen. Ki is vágnák az illetőt azonnal.
máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!