Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40 éves Nők! Vonzó tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 éves Nők! Vonzó tud lenni egy 26 éves férfi számotokra?

Figyelt kérdés
Tudnátok ismerkedni ezzel a korosztállyal? Volt már rá példa? Le is feküdtetek vagy lefeküdnétek ezzel a korosztállyal?

#ismerkedés #fiatal #Szexfiatalabbal
máj. 19. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Max szexre...
máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Vonzó. De csak szex kapcsolatra. Volt már ilyenek de épp elég volt csak a szex többre nem vágytam vele.
máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nincstovább ***** válasza:
17%

Mondanám, hogy a kor nem minden, de az az igazság, hogy a mi korosztályunk már családot szeretne. Egy 26 éves férfi, még éretlen, legalábbis szerintem, erre a célra :)

32/N

máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Kölyköknek látom őket.
máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Persze, abszolút vonzó tud lenni.
máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért Ezek a válaszok finoman szólva kiábrándítóak! Hogy mi van? Egy 30 éves nőnek egy 26 éves férfi az nem kell semmi másra csak szexre? Van egy hírem számotokra! Ez a saját korosztályod! Kitalálom, akik ezt válaszolták nektek 40-50 éves pasi kéne? Én 42 vagyok, de lesújtó ezeket a válaszokat olvasnom! Gratulálok Carrie Bradshaw elérted a célod! A mai férfiak teljes nemzedékét szanaszét aláztátok! Te és az utánad következő a te mintádra épülő sorozatok… Aki nem tudja ki ő meg fogja tudni. De szerintem itt mindenki tudja kiről beszélek.
máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Számomra vonzóak és nyílván feküdtem is már le 26 éves férfival.
máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha itt teszed fel a kérdést, akkor megerősítésre van szükséged ahhoz, hogy ismerkedni merj.

Ezért nincs esélyed idősebb nőnél. Nekik nem egy fejben tini srácra van szükségük.


Voltam hasonló helyzetben, de én nem kifejezetten idősebb nőt kerestem, hanem csak összejöttem eggyel. Ő sem fiatalabb férfit keresett.

Ha elrohantam volna kiírni a kérdést ide, akkor nem jöttünk volna össze.

máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet vonzó igen
máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!