Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiakarom nyalni a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakarom nyalni a barátnőmet de nem engedi?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok a barátnőm 20 és mikor ott vagyunk nem engedi hogy kinyaljam mi lehet a baja?

máj. 18. 07:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindenkinek jon be az orál. Nem is kotelezo, tegyuk hozza. Eleg kiszolgaltatott helyzet, en is utalom hogy magatehetetlen vagyok kozben es sok pasi bena is benne, kozbe azt hiszik,istencsaszarok.
máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:

Beszélgetés.

Az sok mindent tisztàzhat.

máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl szégyenlős, és nem szeret "kapni", hanem inkább adni.
máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11 es általánosítasz mint a bánat..

nem hiszi magáról mindenki ezt. sőt tapasztalatom szerint a nők hiszik ezt magukról hogy mindnek herceg kell mert ő grófkisasszony.

csomó kérdés kering neten ahol fiúk mindent megtesznek hogy jobbak legyenek valamiben.. a szex is egy ilyen. én is ilyen voltam.. minden tőlem telhetőt megtettem.. szabadidőmben este 10 kor bújtam a netet hogy jó legyen neki.

máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: de édes vagy, ez becsülendő. :)

És nem is mindenki hajlandó egy szintet feljebb lépni.

Amúgy persze, h mindenki a herceget várja, mert mindenkinek olyan kell, akire felnézhet, aki mellett biztonságban érezheti magát, aki az ő hőse :) De ebben nincs semmi rossz szerintem.

Úgy tűnik rossz tapasztalatod volt.

máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!