Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az én hibám vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én hibám vagy barátnőme hogy szakítottunk?

Figyelt kérdés

Röviden: Találkoztam egy lányal az előző munkahelyemen.

Néhány hónap után össze jöttünk miután megcsalta a párját egy másik férfival majd szakítottak. Az elmúlt évben fizikailag, mentálisan és érzelmileg is bántott . Titkolózott, más férfiakkal beszélt a hátam mögött. Például romantikus vacsorára hívta egy srác , akiről azt mondta, ne aggódjak. Máskor túlóráznom kellett, így nem tudtam elmenni egy randi estére, sajnos. Ő pedig egy másik sráccal ment és nem mondta el nekem. Amikor rájöttem, és szakítottam vele, azt mondta, az én hibám, mert nem figyeltem rá eléggé. Újra össze jottunk, miután én ELNÉZÉSÉT kértem. Ez folyamatosan megismétlődött, kis vita mindenen, havi legalább egyszer letiltott, mert mérges volt rám. Folyamatosan más srácokkal járt el és hazudott róla. Amikor rájöttem, megsértődött, és mindenhol letiltott. Megvádolt a csalással, lopással a családjától, bántalmazással (ami igaz, egyszer, amikor kiderült, hogy egy női munkatársammal beszéltem munkával kapcsolatban, és ezt elolvasta, meglökött a lépcsőn, miután többször megütött és megfenyegetett, hogy megszúr stb.). Tudom, hogy az előző barátját egyszer leszúrta egy késsel egy veszekedésük során, tehát félelmet éreztem, hogy ismét megteszi, ezért a kanapéra taszítottam, és néhány zúzódás lett a lábán. Ezek a dolgok egy ideig folytatódtak, majd a dolgok lecsendesültek. Kis vita itt-ott egészen decemberig, amikor szakított velem, miután karácsony előtt a legjobb barátommal töltöttem a december 22-ét helyette. Megpróbáltam bocsánatot kérni, de nem hallgatott rám, mindenről letiltott újra .

Ezután feloldott, és azért hibáztatott, mert egyedül kellett töltenie a karácsonyát. Egy hónapja szakítottunk, mert valami olyat követtem el, amire nem vagyok büszke. Alapvetően minden bizalmi probléma, amikor azt állította, hogy őrült vagyok és túlreagálok mindent, túl sok volt és néhány hamis fiókot hoztam létre, majd üzenetet küldtem ezeknek a srácoknak, akikkel korábban kapcsolatban állt a kapcsolatunkban. Érdeklődtem, hogy dugtak-e vagy sem. Nyilvánvalóan rájött, és szakított velem. És itt a másik dolog. Sosem tettem ilyesmit. Volt néhány kapcsolatom, amiben egyáltalán nem volt bizalmi problémam senkivel.

Vele folyamatosan úgy éreztem, hogy nem vagyok elég jó, sokszor mondta, hogy az előző barátja jobban bánt vele, szexuálisan is jobb volt, hercegnői kezelést kapott tőle stb

Újra feloldott, csak azért, hogy üzenetet küldjön nekem, hogy én egy beteg állat vagyok, aki megérdemli a halált, és hogyan mertem megkérdezni ezektől a srácoktól, hogy dugtak-e. Továbbá volt egy abortusza, ami nagyon megviselt engem ,öt annyira nem (egy hét múlva rendben volt, azt mondva a legjobb barátjának, hogy milyen izgatott volt, mert egy srác álldogált mellette az utcán "azzal a bizonyos tekintettel"). Végül üzenetet küldött nekem, hogy az egyetlen jó döntése az volt, hogy megölte azt a gyermeket, mert egy beteg személy vagyok, aki így bánt vele, és mit tennék a gyerekkel. Mielőtt letilthattam volna, újra letiltott,de előtte azt mondta nekem, hogy "gyújtsak gyertyát február 18-án, amikor lenne a lányunk születésnapja, hacsak nem járok már valakivel".


Lehetséges, hogy a legrosszabb módon változtatott meg, vagy őrült vagyok, mert üzeneteket küldtem ezeknek a srácoknak? Kérlek, bármilyen tanácsot szívesen fogadok, küzdök a továbblépéssel. Tudom, hogy már most szórakozik és új emberekkel találkozik, mert elmondta nekem. Az a rész zavar, hogy szeptember és december között alapvetően csak kisebb vitáink voltak, összehasonlítva azokkal az időszakokkal, amikor folyamatosan mindig le voltam tiltva


Többször írtam ide is ki kérdést vele

Kapcsolatban mindig azt a választ kaptam hogy szakítsak vele( ha szeretnetek belinkelem) de soha nem tettem meg mert szerettem és nem akartam bántani


febr. 4. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg minden igaz, amit írsz, akkor a fő kérdésre a válasz: Nem a te hibád, egy felsőbb hatalom mentett ki téged egy durván toxikus és szociopata nő karmai közül.
febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen igaz,de én sem voltam szent. Sosem csaltam meg vagy titkoltam tőle el dolgokat,kivéve hogy rá írtam arra a három sracra kamu accbol. De amúgy próbáltam neki annyit megadni amit tudok csak sosem volt elég és ennek hangot is adott nagyon sokszor.
febr. 4. 21:38
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék vagytok mindketten
febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
febr. 4. 21:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Na jó. Megszúrta az exét egy késsel... Még jó, hogy be voltál szarva. Valóban nem szép dolog, hogy kamuprofilokkal próbáltál infót szerezni róla, de valószínűleg folyamatosan manipulált érzelmileg, hogy a lehető legbizonytalanabb legyél és azt csinálhasson veled, amit akar.

A helyedben örülnék, hogy megszabadultam.

De azért más, normális nőkkel ne csinálj ilyet, bár ezek után azon se csodálkoznék, ha egy életre bizalmi problémáid lennének.

febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Előtte soha nem csináltam semmi ilyet vagy ehhez foghatót pedig volt több,éveken át tartó párkapcsolatom.
febr. 4. 21:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Tedd fel magadnak a kérdést: Miért volt jó neked lábtörlőnek lenni ebben eddig? Mi volt ebben számodra a JÓ?
febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Húúúú barátom ne sértődj meg, de te egy ritka nagy lúzer vagy! Ilyen nőnél nem morfondírozik az ember semmin hanem mielőbb megszabadul tőle! Egy nácisztikus, szociopata, erős indulatkezelési hiányosságokkal s te még téplődsz utána???
febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem sertodom,tudom hogy hülye vagyok hogy eddig ki tartottam mellette és nem sétáltam el emelt fővel amikor lehetett volna. Szidom is magam érte. De hat a szívemmel gondolkoztam.
febr. 4. 22:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem a szíveddel inkább más testrészeddel ami kicsit lejebb van :D
febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!