Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az én hibám vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én hibám vagy barátnőme hogy szakítottunk?

Figyelt kérdés

Röviden: Találkoztam egy lányal az előző munkahelyemen.

Néhány hónap után össze jöttünk miután megcsalta a párját egy másik férfival majd szakítottak. Az elmúlt évben fizikailag, mentálisan és érzelmileg is bántott . Titkolózott, más férfiakkal beszélt a hátam mögött. Például romantikus vacsorára hívta egy srác , akiről azt mondta, ne aggódjak. Máskor túlóráznom kellett, így nem tudtam elmenni egy randi estére, sajnos. Ő pedig egy másik sráccal ment és nem mondta el nekem. Amikor rájöttem, és szakítottam vele, azt mondta, az én hibám, mert nem figyeltem rá eléggé. Újra össze jottunk, miután én ELNÉZÉSÉT kértem. Ez folyamatosan megismétlődött, kis vita mindenen, havi legalább egyszer letiltott, mert mérges volt rám. Folyamatosan más srácokkal járt el és hazudott róla. Amikor rájöttem, megsértődött, és mindenhol letiltott. Megvádolt a csalással, lopással a családjától, bántalmazással (ami igaz, egyszer, amikor kiderült, hogy egy női munkatársammal beszéltem munkával kapcsolatban, és ezt elolvasta, meglökött a lépcsőn, miután többször megütött és megfenyegetett, hogy megszúr stb.). Tudom, hogy az előző barátját egyszer leszúrta egy késsel egy veszekedésük során, tehát félelmet éreztem, hogy ismét megteszi, ezért a kanapéra taszítottam, és néhány zúzódás lett a lábán. Ezek a dolgok egy ideig folytatódtak, majd a dolgok lecsendesültek. Kis vita itt-ott egészen decemberig, amikor szakított velem, miután karácsony előtt a legjobb barátommal töltöttem a december 22-ét helyette. Megpróbáltam bocsánatot kérni, de nem hallgatott rám, mindenről letiltott újra .

Ezután feloldott, és azért hibáztatott, mert egyedül kellett töltenie a karácsonyát. Egy hónapja szakítottunk, mert valami olyat követtem el, amire nem vagyok büszke. Alapvetően minden bizalmi probléma, amikor azt állította, hogy őrült vagyok és túlreagálok mindent, túl sok volt és néhány hamis fiókot hoztam létre, majd üzenetet küldtem ezeknek a srácoknak, akikkel korábban kapcsolatban állt a kapcsolatunkban. Érdeklődtem, hogy dugtak-e vagy sem. Nyilvánvalóan rájött, és szakított velem. És itt a másik dolog. Sosem tettem ilyesmit. Volt néhány kapcsolatom, amiben egyáltalán nem volt bizalmi problémam senkivel.

Vele folyamatosan úgy éreztem, hogy nem vagyok elég jó, sokszor mondta, hogy az előző barátja jobban bánt vele, szexuálisan is jobb volt, hercegnői kezelést kapott tőle stb

Újra feloldott, csak azért, hogy üzenetet küldjön nekem, hogy én egy beteg állat vagyok, aki megérdemli a halált, és hogyan mertem megkérdezni ezektől a srácoktól, hogy dugtak-e. Továbbá volt egy abortusza, ami nagyon megviselt engem ,öt annyira nem (egy hét múlva rendben volt, azt mondva a legjobb barátjának, hogy milyen izgatott volt, mert egy srác álldogált mellette az utcán "azzal a bizonyos tekintettel"). Végül üzenetet küldött nekem, hogy az egyetlen jó döntése az volt, hogy megölte azt a gyermeket, mert egy beteg személy vagyok, aki így bánt vele, és mit tennék a gyerekkel. Mielőtt letilthattam volna, újra letiltott,de előtte azt mondta nekem, hogy "gyújtsak gyertyát február 18-án, amikor lenne a lányunk születésnapja, hacsak nem járok már valakivel".


Lehetséges, hogy a legrosszabb módon változtatott meg, vagy őrült vagyok, mert üzeneteket küldtem ezeknek a srácoknak? Kérlek, bármilyen tanácsot szívesen fogadok, küzdök a továbblépéssel. Tudom, hogy már most szórakozik és új emberekkel találkozik, mert elmondta nekem. Az a rész zavar, hogy szeptember és december között alapvetően csak kisebb vitáink voltak, összehasonlítva azokkal az időszakokkal, amikor folyamatosan mindig le voltam tiltva


Többször írtam ide is ki kérdést vele

Kapcsolatban mindig azt a választ kaptam hogy szakítsak vele( ha szeretnetek belinkelem) de soha nem tettem meg mert szerettem és nem akartam bántani


febr. 4. 21:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz főleg mivel nyáron alig szexeltunk. :D Folyton a barátnőjével lógott én meg le voltam tiltva
febr. 4. 22:54
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 hát szerintem nem a barátnőjével lógott hanem egészen más alkatrészeken, s azokon is leginkább szájjal :D Te tényleg nem látod a fától az erdőt, fűvel-fával csal a csajszi, de mindenki szabadul tőle amikor rájönnek mennyire elmebeteg te meg tepersz érte... Bocs, de egyesen tényleg képesen a saját életük elrontói lenni.
febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát hú.. nyilvánvaló, hogy az egyetlen hibáztatható fél a lány. elolvastam az előző kérdéseidet is válaszokkal és mindennel együtt. Voltam toxikus, lelki-testi bántalmazó kapcsolatban én is úgyhogy valahol megértem milyen mikor tudod, hogy nem kellene és mégis hiányzik és “mi lett volna ha” érzésed van. Őszintén nekem rohadt sokáig kitartott az érzés, de nagyon jót tett az edzés, barátnős-családos programok. Próbáld minél többször lekötni magad, legyél sokat társaságban vagy olvass sokat. Próbálj meg másokkal ismerkedni, beszélgetni.. de csak szép lassan.


És végül: kitartást!!

febr. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az exével azért lett vége, mert félrekefélt. Ezek után mire számítottál? Hogy majd te megváltod a világot?

Csak egy dolgot tudok tanácsolni. Örülj, hogy megszabadultál tőle, és felejtsd el, hogy valaha ismerted!

Illetve még egy dolog. Próbálj egy kicsit fejleszteni magadon, mert amíg ilyen "bocs, hogy élek" tipusú emberke vagy, addig mágnesként fogod vonzani az ilyen embereket.

febr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Végig se olvastam, csak az első szakításotokig, meg hogy már előtted is ment félre.

Ez a nő alkalmatlan párkapcsolatra. Egy igazi energia vámpír. Önző is. Ő pasizik, de a te hibád??? Hagyjuk ezt.

Örülj ha végre vége. Keress jobbat.

febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Vége lett igen.
febr. 16. 17:36
 17/19 anonim ***** válasza:
Helyes.. és ugye most jobb?
febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem az. Végül én rontottam el valamivel ami annak a következménye volt hogy egy éven át manipulált. Nem bíztam benne és körbe kérdeztem a fiúknál akikkel beszélt hogy megcsalt e. Kiderult,kidobott mert hogy én úgy állítom ne öt mint egy qrva. O sétált el emelt fővel és én lettem a gonosz a sztoriban. Meg melle,a végén már normálisan viselkedett szerethetően és nem tudom hogy az csak egy álca volt e.
febr. 17. 21:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja tipikus... be tudott állítani úgy hogy te vagy a szemét.. hidd el, rég ékelték mások is... ez a "legjobb védekezés a támadás" elve..
febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!