Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas nővel szex,miközben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nővel szex,miközben a férje nézi?

Figyelt kérdés

Egyik társkerőn( jaumo) Megismerkedtem egy 40 éves gyönyörű szép nővel.

Közös match utána beszélgetés.

Beszélgetés alatt hamar a szexre terelődött a szó,és a nő kijelentette,hogy ő csak egyszeri alkalmit akar.


Jóval fiatalabb vagyok a nőnél most leszek 24 éves,és nagyon megörültem neki mert mindig is ki akartam próbálni egy érettebb nővel..


A dolog ott bonyolódik,hogy a nő házas,a férje pedig nézne minket szex közben lényegében.

Tényleg csak nézne,mert külföldön dolgozik, külföldön is van jelenleg, úgyhogy Skype-on nézne minket ahogy szexelek a feleségével a lakásában.


Sőt azt is mondta hogy majd úgy állítja be a telefont,hogy a fejem ne látszódjon.


Úgy alapvetően nagyon is tetszene a szex egy milf nővel,de az zavar,hogy Ausztriában egy f@szi végig nézni fogja és erre huzogatja majd.



máj. 17. 09:31
1 2
 11/14 mikeXxX ***** válasza:
100%
Magyarán femlész egy onlys ribihez aki feltesz a netre és kaszál vele aztán pedig évek múlva vissza látod magadat a napiszaron 🤣! Sok sikert hozzá👏🤣!
máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Annak lenne némi büntetőjogi következménye.
máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Oldfire ***** válasza:
Álmodik a nyomor
máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Micsoda erkölcstelen, tébolyult világ!!
máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!