Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit izgat a kaki/pisi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit izgat a kaki/pisi szex mitől alakult ki?

Figyelt kérdés

Hogyan vetted észre, hogy izgat?

Volt már valamilyen élményed?



jún. 26. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Már egész fiatalon vonzott a dolog.
jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy jöttél rá?
jún. 26. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

#1

Most hány éves vagy?

jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Már óvodában is tetszett a pisi dolog, egy bepisilésből indult az egész. Aztán általánosban volt egy csaj aki bepisilt néha nem szándékosan. AZ nagyon tetszett, de nem értettem miért. Nem hagyott nyugodni a dolog. Ezért a neten elkezdtem ilyen bepisilős videókat nézni és rájöttem hogy felizgat. Szóval olyan 12-13 éves korom óta tudom hogy felizgat. De csak a pisis dolgok. 24/F
jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer néztem neten egy videót és tetszett. Azóta keresem.
jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Még kisiskolásan néhányan fiuk (meg néha egy-egy L) Sokat kukkoltunk föleg nöket pisilni. Nagyon ráizgultunk. Azota is az egyik kedvenc témám.
tegnapelőtt 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Már kiskoromban is besz.rtam és behugyoztam.
tegnapelőtt 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is általános iskolában láttam egy lányt bepisilni. Ekkor kezdődött
tegnapelőtt 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam kb 8 éves az első élményemkor és attól kezdve kerestem az alkalmat. Azóta is imádom. Egy időben úgy éreztem ez nagyon gáz, de már nem. Ami izgat, azt meg kell élni! Nem túl sokan, de azért vannak akik szeretik, szóval partnert is lehet hozzá találni. De legtöbbször egyedül éltem meg.
tegnapelőtt 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!