Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen fehérneműnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen fehérneműnek örülnétek a párotokon?

Figyelt kérdés
A barátomnak most pénteken lesz a szülinapja,szeretném meglepni a kedvenc ételével és azzal, hogy szexi fehérneműben várom. Csak az a gond, hogy nem tudom mi számít igazán beindítónak. Kövér lány vagyok. Szerintetek mi lenne izgató vagy nektek mi tetszene igazán? Ötleteket is szívesen fogadok mit kéne csinálnom!
jún. 26. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami szexi csipkés body. Csipkés melltartó/bugyi kombó, tangával vagy brazil bugyival alul.
jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csipkés body, tanga, combfix.
jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bdsm
jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csipkés bodyra szavazok én is.
tegnapelőtt 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem kövér csajon a nagyobb hálós combfix tetszene, mivel kicsit jobban kiemelheti mennyire is kövér. Nekem tetszik ez a fajta alkat, főleg nagyobb seggel, hassal.

Vagy valami izgató body, DE csakis olyan ami nem takar sokat, szintén hálós inkább. Bugyi nélküli. A legizgatóbb úgy sem a ruha...


Mondjuk én szülinapomra nem rucit akarnék látni a csajon :)

tegnapelőtt 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Mivel írtad hogy péntekre kell ezért már neked késő lenne, de hátha jól jön az infó legközelebbre. Én is telt nő vagyok és a Sheinről szoktam ilyen fehérneműket rendelni. A Sheinen belül van a Shein Curve kategória, azon belül fehérneműk és azon belül van külön olyan hogy szexi fehérneműk. Én remdeltem onnan combfixeket, csipkés bugyikat amelyek alul lyukasak és többféle babydollt. Azokból van egy csomó szín és fazon, van például olyan is ahol a melltartó résznél kivan hagyva egy csík hogy kilátszódjanak a mellbimbók. A férjem mindet nagyon szereti.

Szerintem amúgy mindegy milyet veszel a párodnak úgyis tetszeni fog. Viszont olyat vegyél amiben jól érzed magad hogy magabiztos legyél benne.

31N

tegnapelőtt 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ötleteket is szívesen fogadok mit kéne csinálnom!"

Kipuhatolni, hogy őt rajtad milyen cucc indítja be igazán (ha még eddig nem derült ki). Mert írhatunk mi bármit, hogy 10 férfiból 9-nek bejön a csipkés body, na de mi van, ha ő pont az az egy, akinek nem?

tegnapelőtt 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem amúgy mindegy milyet veszel a párodnak úgyis tetszeni fog."

Ez egyáltalán nem biztos.

tegnapelőtt 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom, ki hogy van vele, de engem például ilyen helyzetben, mint egy közös vacsora, sokkal jobban beindít egy nagyon merész, de még nyilvános helyen is (éppen hogy) tolerálható öltözék, mondjuk nagyon mélyen dekoltált nagyon rövid ruha, mint egy telibe csak hálószobába szánt öltözék, mint a csipkés body.
tegnapelőtt 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!