Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hétvégente amikor szórakozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hétvégente amikor szórakozni megyek kicsit kihivóan öltözök, jogosan repülnek rám a pasik ?

Figyelt kérdés

Ezt hogy tudnám elkerülni hogy sok pasas odajöjjön hozzám?, szeretek egy kicsit szebben felöltözni, nem nagyon durva dolgokra kell gondolni, csak szebb top, rövidebb farmernardág, esetleg kicsit minibb szoknya van rajtam néha, meg ha valami nagy buliba megyek akkor sportcipő helyett magas sarkú van rajtam.

Ezek a dolgok ennyire azt jelentik hogy szabad vagyok ?



máj. 16. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

AZt igen és mi a bajod ezzel?

HA kihívóan öltözködsz akkor ez lesz.

máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok nem azt jelentik, hogy szabad vagy. Azt jelentik bejössz nekik. És ha tetszel nekik oda mennek. Ha elküldöd őket akkor menjenek el ha nem parasztok. De azt hogy ha tetszel ne menjenek oda nem nagyon tudid kivédeni.
máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Micimacko67 ***** válasza:
49%
Kérdező, csinosan öltözni vagy kihívóan öltözni az nagyon nem egy kategória! Ha te saját bevallásod szerint is kihívóan öltözöl, akkor ez felhívás keringőre!
máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sztem mindegy mit veszel fel, oda fognak menni hozzád. Nem kizárólag a ruhán múlik :)
máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Buliban némi alkohol után a férfiak mindig bátrabbak pláne ha szép nőt látnak. Ha fontos hogy jól nézz ki akkor el kell fogadnod hogy sokan odajönnek hozzád. Ha slamposabban mész akkor ez nem lesz annyira jellemző. Szerintem tanuld meg kezelni őket de ez dicséret is valójában hisz sokuknak tetszel. Nekem az segített régebben hogy barátokkal mentem bulizni és akkor nem mindig bátorodnak fel a pasik mert látják hogy társaságban vagyok. Mikor egymagam mentem akkor sokkal többen jöttek oda.
máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Hozzám akkor is folyamat odajönnek, ha hosszú farmerben és tornacipőben vagyok. Nem az öltözéken múlik elsősorban, hanem hogy milyen az alakod és az arcod. Nekem mindkettő jó, nem kell kirittyenteni magam meg kitenni mindenemet, hogy tetsszek a pasiknak. Sőt, a kisestélyi-magassarkú kombó inkább el szokta ijeszteni őket, mert az ilyen öltözék “nehezen megközelíthető” vibe-okat adnak.
máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én buliban, koncerten sokszor leveszem a cipőm mert kényelmesebb mezítláb táncolni. Olyankor mintha pasi mágnes lenne a lábam sokkal többen jönnek oda mint előtte. De nem zavar csak megfigyeltem.
máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 biztos ilyen sok a lábfétises.
máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 lehet, már én is gondoltam erre.
máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy buli erről szól. Ha jó csaj vagy akkor megakarnak dugni. A ruházatod meg pont felhívja rád a figyelmet, de épp ezért veszed fel, mert neked is tetszik. De másoknak is.
máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!