Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy a prosti nem élvezi a szexet a kuncsaftal?

Figyelt kérdés

Legutóbb fél órát fizettem ki egy prostinak de több mint egy óráig dugtunk, nem tagadom ki is nyaltam ő többször is elment utána mondta hogy 2 percet várjunk mert neki ilyenkor nagyon érzékeny a puncija.

Aztán folytattuk. Nagyon jó volt vele a szex, úgy hogy ő volt az első és utolsó prosti akivel azóta voltam. Utána mikor végeztünk kerdezősködött és több mindent tudni akart rólam jobban megakart ismerni, de én hagytam az egészet mert csak egyszeri alkalomra mentem. Nekem voltak hosszú kapcsolataim előtte, de mindig is ki akartam ezt próbálni szóval nem azért mentem, mert hogy nem akad nő szexre. 25f



máj. 14. 14:39
1 2 3 4
 1/34 Taplofej ***** válasza:
86%

Egy régi mondás szerint egy prosti kétszer mindenképp élvez.

Először, amikor megkapja a pénzt, másodszor pedig, amikor a vendég lemászik róla.

máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hülyeséget beszélsz. Ha nem élvezte volna már a fél óra letelte után azt mondta volna hogy ennyi volt, de nem hanem ő tovább csinálta velem több mint egy órán keresztül és ő is élvezte, bár lehet tőled csak akkor elvezne el egy prosti ha minél hamarabb távoznál 🤣
máj. 14. 14:52
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Probald megfuzni hogy fizess nala legkozelebb is, ennyi
máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Elhiszem hogy van ilyen, de nem ez a jellemző. És ez sem a te casanovaságodról tesz tanúbizonyságot, hanem egyszerűen csak ilyen jól egymásra hangolódtatok.
máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
11%
Ez hülyeség. Minden esetben élvezi másképp nem b.szna pénzért másokkal.
máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Kaptál egy demo fellépést, hogy visszatérj hozzá😉
máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

Ez ilyen rejtett hirdetés a nőknek,hogy milyen jó vagy az ágyban.

Senki sem fog írni.

máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
7 te miről beszélsz? Szerinted én arra vagyok rászorulva hogy gyiken írogassanak nekem? 🤡
máj. 14. 15:37
 9/34 A kérdező kommentje:
4es valóban egymásra hangolódtunk, csók nem volt közöttünk, de csókolgattuk egymás nyakát, testet stb és olelkezve dugtunk🤣
máj. 14. 15:38
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően jó pasi vagy, akkor nyilván élvezheti veled a szexet.
máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!