Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hozzá akarok érni,és elkezd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá akarok érni,és elkezd nevetni,mert csikis? Nem tudunk együtt lenni,mert akármilyen ponton érek hozzá, mindjárt jön az,hogy ne..mert csikis vagyok..akár egy gyerek..Ez mitől van,egy felnőtt férfinél?? ( 29/n)

Figyelt kérdés
máj. 8. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem akar szexelni,vagy fél tőle.
máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez szànalmas, nem is FFI az ilyen ez egy kisgyerek azonnal kuka az ilyen....
máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok... :( Nekem tiniként volt két ilyen lány akivel ismerkedtem. Rám voltak kattanva de csóknál egy popsi simogatásra is kacaj jött...nekem ez nem tudott működni. A másik vihogit sem sikerült megkívánnom, hogy eljussunk a járásig. Csak két ilyen vihogi volt az életembe a többiek már tüzesek voltak szerencsére.
máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túlérzékeny. Ki kell költözni jó szorosan, hogy mozdulni se tudjon.
máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan gyerekes számomra, de...

Lehet, hogy gátlások vannak benne, ilyentől is lehet, hogy így " védekezzen"...

máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való a szex..
máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan attól, mint egy felnőtt nőnél. Én se tudom kényeztetni a feleségem meztelen testét, mert bárhol érek hozzá, az neki csikis.
máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A volt exem is ilyen volt, lányban. Ping-pong meccset végig csalta, aztán megkergettem, hogy megbüntessem. Apja mögé bújt, hogy én meg akarom csikizni. Apja azt mondta, de hisz ő a férjed.

Ezen azért házasság vagy szoros kapcsolatban uralkodni kell, mert a tiszta szex nem lesz elég neked, de talán később a párodnak sem.

Ne törődj, mit mond, egy pár perc csikizés senkinek nem árthat, pláne egy férfinak sőőőt! Ne kényeskedjen, fogd le.

máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!