Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, hogy akármily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy akármilyen jó a szex, és megveszek a pasiért nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés
Új kapcsolat, nagyon jó vele, méretgondok sincsenek, kívánom, pont úgy ér hozzám ahogy szeretem mégis elmarad az orgazmusom. Már ráfogtam az exemre akinek az impotenciája és szexkerülése miatt teljesen taccsra tette az önbecsülésemet, a vibrátorra amire kicsit ráfüggtem az utóbbi időben, a fogamzásgátlóra, de mi lehet a megoldás? Szexuálpszichológus tud vajon segíteni?
2023. okt. 26. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nyalással, csiklóizgatással se?
2023. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
De ilyen fiatalon miért kell járni impotensel? Próbált már kinyalni?
2023. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az impotenssel nem jutottunk tovább két maszatolásnál. A mostani mindent próbált, nem rajta múlik
2023. okt. 26. 20:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán fejben lesz a baj. Nem tudsz valamiért tudat alatt igazán ellazulni.
2023. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbalassal, vibratorral nekem is megy. Partnerrel soha, egyszeruen aktus alatt nekem nem megy. Nogyogyaszom szerint ez teljesen normalis, van aki keptelen ra. Nyilvan nem egy partnerem volt, megsem ment pedig elvezem, de nalam mashogyan kell rasegiteni.
2023. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nem ritka eset. Ilyenkor az van, hogy a nő sokat maszturbál olyankor csak magára koncentrál és tudja, hogy mi a jó neki. Ezt viszont nem tudja sehogy sem "átültetni" a partnerba.
2023. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla aktussal a nők kb 17%-a tud elélvezni, csak szólok...
2023. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aktus kozben az ujjaval izgassa a csiklod
2023. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod el tudsz menni?
2023. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Esetleg használjatok közben vibrit a csiklódon 🙂
2023. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!