Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőként olyannal szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként olyannal szexelek rendszeresen, akihez nem vonzódom egyáltalán, akkor normális, hogy nincs orgazmusom, akármilyen ügyesen próbál izgatni?

Figyelt kérdés

De még akkor sem sikerül a csúcsra jutnom, ha egyedül csinálom magamnak. Egyszerűen nem tudok gondolni a fantáziámban sem arra, hogy mással szexelek, csak őrá.

És tényleg nincs arról szó, hogy ne figyelne oda rám vagy ügyetlen lenne, maximum az a probléma, hogy nem jön be nekem, de eddig úgy hittem, hogy az már mellékes, ha fizikailag jólesik a stimuláció (ráadásul megvan az érzelmi kötődés is).



2021. dec. 16. 04:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyáltalán nem vonzódsz hozzá, akkor kötődhetsz hozzá bármennyire érzelmileg, sajnos nem fogod igazán élvezni.


Akkor lényegében a párod nem vonz szexuálisan s nincs vele orgazmusod?


Hány éves vagy?


25N

2021. dec. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos.
2021. dec. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi ilyen nőt ismerek.... Aztán mikor már kifacsarta a kapcsolat, zűrös szakítás, aztán jön az áldozat szerepe.....
2021. dec. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Normális. Ami nem normális az az, hogy szexelsz olyannal aki nem jön be (kivéve ha pénzt kérsz érte,ebben az esetben racionális amit csinálsz)
2021. dec. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 dregor ***** válasza:
88%
Egyáltalán hogy kezdtél olyannal kapcsolatba, aki egyáltalán nem tetszik?
2021. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyedül sem megy, nem ő lesz az (egyedüli) ok
2021. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Fantáziálni is csak egyetlen csávóról tudsz, egy olyanról, akit egyáltalán nem találsz vonzónak? Hát ez a legkevésbé sem hangzik normálisnak...
2021. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális. A világ nöinek tulnyomo része ilyen kapcsolatban él. (A férfiak is!) Miért gondoljátok, hogy ök nem élvezik a szexet, nincs orgazmusuk? Számukra az ilyen kapcsolat a természetes és ebböl hozzák ki a maximumot. (Ez a nagy "szerelem kultusz" az europai romantikus kor hagyatéka.)
2021. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Próbálok nem róla fantáziálni, de nehéz, mert kb. ahogy elkezdem, képbe jön a bűntudat, hogy "elvágyódom mellőle" szex terén, pedig együtt vagyunk és fontos nekem ő. Szerelmes nem vagyok belé (ő belém igen, és vonzónak is talál), de nem akarom, hogy megszűnjön az életem része lenni. Maximum őt érzem áldozatnak ebben a helyzetben, magamat nem igazán

A maszturbálás általi elélvezéssel korábban nem voltak ekkora problémáim, nagyon ritkán fordult csak elő, hogy nem jött össze.

2021. dec. 17. 03:23
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Lelki eredetű a baj. Ki kell lépned ebből a kapcsolatból, különben sosem lesz javulás. Rosszabb bármikor lehet, aztán jön a depresszió és társai...
2021. dec. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!