Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőként olyannal szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként olyannal szexelek rendszeresen, akihez nem vonzódom egyáltalán, akkor normális, hogy nincs orgazmusom, akármilyen ügyesen próbál izgatni?

Figyelt kérdés

De még akkor sem sikerül a csúcsra jutnom, ha egyedül csinálom magamnak. Egyszerűen nem tudok gondolni a fantáziámban sem arra, hogy mással szexelek, csak őrá.

És tényleg nincs arról szó, hogy ne figyelne oda rám vagy ügyetlen lenne, maximum az a probléma, hogy nem jön be nekem, de eddig úgy hittem, hogy az már mellékes, ha fizikailag jólesik a stimuláció (ráadásul megvan az érzelmi kötődés is).



2021. dec. 16. 04:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy belé szerelmes, nem találod vonzónak... Tulajdonképpen miért is vagy vele?
2021. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél magic wand-ot és próbáld a csiklódat vele izgatni mikor a pasid farka benned van. Nekem volt egy barátnőm elején közölte képtelen orgazmusra... Lám csak képes volt rá ezzel a kombinációval elsőre. Nem mondom neked 100% ra, hogy neked orgazmusod lesz tőle, de erre találták ki.
2021. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#11

Leginkább azért, mert elveszíteni nem akarom, de simán barátokként folytatni nem hiszem, hogy lehetséges/működőképes lenne. Össze is ezért jöttem vele tulajdonképpen, na meg mert bíztam benne, hogy hozzá tudok szokni. Én olyan partnert szeretnék, akivel tényleg számíthatunk egymásra és vagyunk annyira kompatibilisek, hogy le tudjunk élni egy életet együtt, ehhez meg nem feltétlenül kell szerelem.

Egyébként ki fogom próbálni amit a 12-es írt, de én is valószínűnek érzem, hogy csak odázom az elkerülhetetlent és úgyis szakítani fogunk belátható időn belül, mert a depressziót azért nem akarom megvárni (volt belőle éppen elég részem korábban).

2021. dec. 20. 03:35
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakítás lesz. Ne húzd az időt, mert tényleg te fogsz rámenni.
2021. dec. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele, ha nem is szereted? A szex se jó vele.
2022. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok vele.
2022. jún. 12. 13:55
 17/24 anonim ***** válasza:
És hogy lett vége? Már ha nem bánod, hogy így érdeklődöm.
2022. jún. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Bánni nem bánom, de nem tudom, pontosan melyik részére vagy kíváncsi, úgyhogy kérdezz nyugodtan. (Én szakítottam.)
2022. jún. 13. 23:09
 19/24 anonim ***** válasza:

Ja, ez lett volna az egyik, amit kérdeztem volna, meg hogy mi változott a korábbiakhoz képest, ami rávett a szakításra. Kíváncsi lennék arra is, mennyi ideig tartott a kapcsolat, és volt-e más probléma is a fizikai vonzalom hiányán meg a rossz szexen kívül...


Nekem is volt már hasonló kapcsolatom (férfiként), talán ezért találom nagyon érdekesnek a történetedet.

2022. jún. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Mármint te voltál az, aki nem vonzódott a másikhoz (a nőhöz)?

Az változott, hogy egy idő után már nem áltattam magam azzal, hogy majd megjön a vonzalom meg a szerelem. Kiderült az is, hogy vannak más területek, ahol szintén nem illünk össze eléggé, de végső soron nem egyetlen konkrét oka volt annak, hogy lezártam, hanem a sok kedvezőtlen tényező összjátéka fokozatosan elérte, hogy kifejezetten rosszul érezzem magam a kapcsolatban, boldogtalan voltam. Nagyjából fél évig húzódott egyébként.

2022. jún. 16. 19:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!