Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy nem tudok maszturbálni mert nem ér elég inger közben? Van barátnőm

Figyelt kérdés
Van barátnőm. és szinte minden nap szexelünk azonban most két napja nem találkoztunk és úgy döntöttem, hogy kiverem. Nem szoktam, mivel a barátnőm rendszeresen kielégít de most egy hónap után gondoltam rejszolok egyet. Azonban nagyon nehezen állt fel és emiatt kicsit beparáztam. Be is jelentkeztem hormonvizsgálatra és urulógiára + vérvétel. Lehet kicsit hipohonder vagyok, de sajnos voltak régebben pszihés gondjaim (megcsalás) és emiatt kialakult egyfajta zavar? Nektek volt hasonló élményetek?

máj. 8. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem normális.


Az ilyen kamu hülyeségek nem normálisak!Miért???

-Van barátnőm. és szinte minden nap szexelünk...

-most két napja nem találkoztunk...

-de most egy hónap után gondoltam rejszolok egyet.


- Be is jelentkeztem hormonvizsgálatra és urulógiára + vérvétel.


Azonnal! Rögtön!!!


:-D

máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de azért rejszoltam mert a baratnom nem volt nálam az előző napokban.


És igen kb. 1 hónapja vagyunk együtt és előtte maszturbaltam utoljára ami kb. 1.-1.5 hónapja volt. Mi a faszert lenne kamu?

máj. 8. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
így szoktak működni ezek a fránya nemi szervek. ha nem éri őket kellő szintű szexuális inger, akkor nem jönnek izgalmi állapotba.
máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!