Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10-ből hány pasi nyal szarul? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-ből hány pasi nyal szarul? És miért? Miben kéne fejlődjenek? Mit kéne változtassanak?

Figyelt kérdés
máj. 6. 21:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%

20-as, a legtöbb férfi egy hisztis, vergődő kisgyerek vagy egy ostoba ne bánts virág szintjén van mentálisan. Nem csodálkozom, ha sokan nem akarnak velük kommunikálni. Korábban már többen is leírták, hogy hiába kommznikálnak velük. Nekik mit javasolsz?


Egyébként engem már nem érint a probléma, mert 6 éve egy szuper férfi a férjem, aki bár korábban nem tudott, most minden gond nélkül a csúcsra juttat.

Össze sem lehet hasonlítani a korábbi kapcsolatommal, ahol a férfinek hiába jeleztem, kértem, szóltam. Nem hogy nem változtatott, de még teljesen el is akarta hagyni a nyalást. Nos, nem véletlenül lett belőle ex.

máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
41%

21

Lehet igazad van, de ha össze kell hasonlítani, hogy a férfiak vagy a nők hisztisebbek…

máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%
Jobb érved nem volt?
máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
31%

Én nem tudom, hogyan kell jól nyalni.

Valaki írta, hogy utána kéne olvasni.

Dobjatok már pár linket.

Szeretnék a feleségemnek isteni orgazmusokat csinálni.

Meg is akarom dildózni.

Sőt valami vibrátor is jó lenne amit nyalás közben bedugdosok neki.

Komolyan érdekel a téma.

Az a baj, hogy én 5 perc alatt elsülök aztán bealszom.

Néha van orgazmusa mikor felül van de ez ritka.

Akkor tovább is bírom amúgy.

Kéne sportoljak valamit de a sok meló megeszi az életemet...

máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

#24

Minden nő különböző ugyan, de ami biztos:

Legyen nedves, tehát legyen felizgatva (ezt te tudod, mitől indul be), különben kellemetlen a nyalás is.

Finoman kezdd, a csiklónál (mást nem is kell nyalni, a "központ" ott van), leginkább fel-le. Észre fogod venni, hogy élvezi-e. Ha nem, válts technikát.


Én azt javaslom, először a nyalást tapasztald ki. Ha azzal tudsz neki orgazmust okozni, tehát tudod, hogyan jó, utána kezdj csak kísérletezni közben mással (vibri, dildó), különben nehéz lesz koncentrálni.


A te orgazmusodat meg úgy tudjátok elhúzni, hogy ha érzed, hogy közeledsz, megálltok kicsit. Addig csókok, simogatás... Izgasson ő is, hogy azért össze ne ess "ott", aztán lehet folytatni.

máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Köszi!!!

Mindenképp kipróbálom.

máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már ezeket a profi technikákat 😀

49 éves pasiként írok egy példát.

Van egy nálam 20 ével fiatabb lány aki megőrült értem,több évnyi előzmény után szinte könyörgött hogy szexeljúnk végre. Én is eszméletlen vonzódtam hozzá de nem engedhettem meg magamnak mivel egy gyerekkori barátom és lelkitársam felesége volt.

Na ez a lány egyszer elmondta, hogy egy egész éjjeles szex alkalmával a férjével volt hogy 1 órája nyalta a férje,bár nagyon élvezte mégsem tudott elmenni viszont amikor rámgondolt, azonnal elélvezett. Bevallása szerint már annyi is elég lett volna ha csak közelröl rálehelek a puncijára.

Sztem az érzelem és a vonzódás a legjobb technika!

Csókolom!

máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy időszak mivel párkapcsolatban élek h kevés volt a szex otthon.6 idegen pasival szexeltem azok közül csak 1 tudott úgy nyalni, hogy orgazmusom volt.Akkor láttam először, mégis tudta mi a jó nekem.Azt mondta sokat gyakorolt😂😂 Nem kérek privatot, mert otthon már rendeződnek a dolgok.
máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

#27

Ne az ilyen extra helyzeteket vegyük már alapul.

Másik, hogy mondani sokmindent lehet, aztán vagy úgy van, vagy nem. (Jó, én egy palinak se hízlalnám ilyennel az egóját, de van, aki megt

Jó esetben(!!!) egy kapcsolatban nem érzelem, vonzalom nélkül van az ember (hangsúlyozom: Jó esetben.)

Nekem sosem elég, ha a másik csak rám néz (nem is volt soha, egyik kapcsolatomban sem, idegeneket meg hagyjuk), oda több kell.

máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

(*van, aki megteszi, csak azért, hogy a másikat húzza...)


#25 voltam.

máj. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!