Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egy negyven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy negyvenes házas nő nem meri kiélni a szexuális vágyait?

Figyelt kérdés
Még mielőtt privátokat kapnék, leszögezném, hogy nem én vagyok az illető. Egyik nap még kalandot akar, keresi a változatosság lehetőségét, a másik nap meg már beletörődik a helyzetbe, hogy nem akar senkitől semmit és ezt csinálja már hetek óta. Mit lehet ezzel kezdeni?
ápr. 11. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen más dologban is. Egyszer van kedved valamihez,máskor inkább nincs.

Ez gyakran van, ha valaki határozatlan.

ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mêgsem akarja megcsalni a férjét/ nem éri meg neki a kockázatot egy kaland. De csak egy tipp 🤫
ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél hogy rámehet a házassága pl.
ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők szeszélyesek, szokj hozzá :) Ez életkor és családi állapot független, egy 20 éves nőnél is simán van, hogy egyik pillanatban nagyon dugni akar veled, de másnap már offolni akar, harmadnap meg megint dugni.

Mivel házas nő... bizonytalan magában, abban, hogy megtegye vagy sem, ha te akarnál félrelépni akkor gondolom benned is kismillió gondolat, kétség keringene.

Mit lehet ezzel kezdeni? Ha azt mondja nem, akkor hagyod a dolgot s mész tovább olyan irányba aki tudja is mit akar. Gondolom nem akarsz pszichomókust játszani.

ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én pont ilyen vagyok, elméleti síkon szeretném de nem éri meg egy két légyott, hogy tönkre tegyem a családot.
ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
#5 a család már tönkrement, csak még nem mondtátok ki... Ha elméleti síkon már szeretnéd az azt jelenti, hogy érzelmileg már elhidegültetek, de még előadjátok a külvilágnak a szerető párt.
ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonytalan.

Oka ezer lehet, csak ő tudja.

ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Talán pont azért, mert negyvenes és házas?? XD Nyilván nem tudja, hogy megéri e a kockázatot.
ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs kivel kiélnie, én is így vagyok.
ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult ez. Én is így vagyok. És ahogy a többiek írták, a vágy megvan, de a dilemma is ott van, hogy biztos megéri-e. Egyik oldalról, hogy megtenni a férjjel, másik oldalról pedig, hogy mi van ha lebukik az ember és egy pár kellemes óra miatt ugrik a házasság.

És hogy mit lehet kezdeni ezzel? Vagy hagyod és keresel olyat aki biztos magában, vagy pedig kihasználod a vágyakozó időszakát, és akkor ütöd a vasat. És mikor hajlik a dologra, kihasználod gyorsan amíg nem uralkodik el rajta megint a félsz.

ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!