Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! 20 év körüliek, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 20 év körüliek, nektek miért olyan izgató egy negyvenes házas nő? Mit láttok benne?

Figyelt kérdés
A feleségemnél ilyen korú fiúk próbálkoznak,hiába mondja hogy házas,meg gyerekei vannak,nehezen tudja leszerelni őket.

2016. ápr. 5. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Engem inkább taszítanak a 30 feletti nők, de mindenkinek más az izlése.


Lehet hogy anyahiányosok, ez kb. az egyetlen normálsi magyarázat.

2016. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit sem vagyok anyahiányos, eszembe sem jut az idősebb nőkről az anyai szerep, szimplán tetszenek, vonzónak találom őket. Nincs erre magyarázat, mint ahogy arra sincs, hogy valakinek a vékonyabb valakinek meg a teltebb nők jönnek be.
2016. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
hát ha házas, és úgy nyomulnak rá, az tényleg gáz. :) de amúgy biztos csini lehet a feleséged, ha nyomulnak. :) én, ha tudnám, h házas vissza is húzódna a farkam egészen befelé. :D
2016. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól tartja magát nagyon izgató tud lenni, viszont ha házasságban él nem hajtok rá az biztos. 25/f
2016. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igaz hogy fiatalabbnak szokták nézni és sportos alkat is.Nem baj ha tetszik nekik,engem sem zavar,neki is jó az önbizalmának,csak van aki addig mászna rá még nem enged neki,szex ajánlatot kap.
2016. ápr. 5. 18:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben úgy szájba verném a taknyost hogy bemelegszik tőle :D
2016. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
gondolom egyrészt azért, mert jó nő. másrészről az meg nagy büszkeség, hogy egy náluk idősebb, tapasztalt nőt fektethetnek meg, azzal lehet dicsekedni
2016. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a helyedben elgondolkodnék h vevő lenne e az asszony és persze te is egy hármasra ;)
2016. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
engem abszolut nem izgat
2016. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Fontos, hogy kihagytad mennyi idős a feleséged. Én pl 28 vagyok, feleségem 25, szóval nála nem lenne nagy szám ha 20 éves pasik nyomulnának rá...pedig nekünk is van már gyerek. Amúgy meg ha feleséged jól néz ki, akkor mindegy mennyi idős, valószinű tetszeni fog 20-50-es korosztályig többeknek. Különben a fiatal srácok sokszor találják vonzónak a tapasztaltabb 30-40 es nőket. Tudod amolyan Stifler mamája effektus
2016. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!