Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! 20 év körüliek, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 20 év körüliek, nektek miért olyan izgató egy negyvenes házas nő? Mit láttok benne?

Figyelt kérdés
A feleségemnél ilyen korú fiúk próbálkoznak,hiába mondja hogy házas,meg gyerekei vannak,nehezen tudja leszerelni őket.

2016. ápr. 5. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja már látom, mégis csak írtad, hogy mennyi idős, bocsi, mind1 a mondandóm lényegén nem változtat semmit. #10-es voltam
2016. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #8-as,ha a párom szeretné és Ő választana,akkor talán nem is bánnám,de az nem egy önjelölt,túlhevült valaki lenne.
2016. ápr. 12. 16:49
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
20 éves koromban én is gerjedtem az ilyen korú nőkre - mondjuk lényegében mindenféle nőre gerjedtem akkor - most 35 évesen hasonló kórú feleségem van és valahogy jobban megnézem a fiatalabbakat :-), de csak nézem természetesen! Szerintem nincs ebben rendkívüli, vélhetően jól néz ki a feleséged és fiúk azt gondolják könyebben célt érnek nála
2016. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Engem kb. 25-ig izgatott csak, meg amíg meg nem kaptam néhányat. De ennek közös szimpátián kéne alakulnia. Mert amit írsz az zaklatás!
2016. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól nèzek ki,függetlenek ès tapasztaltak ennyi N
2016. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én soha nem jönnék össze 40-es nővel. Még 30-al sem szívesen. Korombeli vagy fiatalabb. +3-4 év.

Ez van, nekem ez az ízlésem.

20/f

2016. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Volt már olyan 35-40 év körüli nő, aki nagyon csinos volt, szép arc, jó lábak, szép volt a mosolya, tényleg gyönyörűnek láttam, és a gondolattal bár eljátszottam, meg jól megnéztem, de annál tovább nem mentem... hosszú távra nem szerettem volna vele amúgy sem kezdeni, rövid időre meg nem viszem az energiákat, ha nem muszáj, úgyhogy maradt ez egy "egyperces szerelem"...

22/F.

2016. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!