Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helybéli szextörténetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helybéli szextörténetek?

Figyelt kérdés

Mi volt az amit hallottatok a városotokban amitől meglepődtetek vagy izgatott titeket?

Nekem például az ex barátnőmet vitte el két ismerősöm autóval és videót is láttam róla hogy az egyik hátulról tolja a másiknak meg bekapta



márc. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 50-es nő a faluban aki huszonévesekkel csalja a férjét.
márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lany akit egy hazibuliban kb 16-18 eves koraban tobben is megdugtak, terhes lett es megtartotta a babat. A fiuk kozul egyik sem vallalta a gyereket, nem volt apasagi teszt szoval nem tudni ki az apja.


Volt egy lany akit a focistak az oltozobe megdugtak egymas utan. Olyan is volt aki kicsit zaccos es lecumizta a focista fiukat az oltozobe. Lehet hogy ezek pletykak mert falun sok pletyka megy aminek nincs valosag alapja.


Olyan is volt aki meselte nekem hogy kocsmai buli utan megdugott egy lanyt az utcan valahol a jarda es a bokrok kozt a sotetben.


Egyik sem izgatott engem, de gondoltam leirom hatha a te fantaziadat beinditja :D

márc. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
😂😂
márc. 26. 01:06
 4/6 kisördög1 ***** válasza:
32%
Izgalmas kalandok, jó ilyeneket olvasni (is)!
márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

#1

Melyik falu ez?😄

márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Közmunkás feleséget 2 férfi munkatársa megdugta a határban.
márc. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!