Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb korosztály szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korosztály szexuális élményei, szextörténetei?

Figyelt kérdés

A kérdésem első sorban valóban az idősebb korosztálynak szólna... a 40-es 50-es 60-es korosztálynak elsősorban. Fiatalként hallani néha elvétve egykét forró sztorit hogy régen mik történtek a KISZ táborokban, mozikban... stb. más helyeken, ami megmozgatja a fantáziám, hogy milyen lehetett akkor és hogyan éltek ezeket meg.

Tényleg voltak ott ilyesmi élmények? Hogyan kell ezeket elképzelni? Esetleg konkrét megtörtént élmények sztorik amik emlékezetesek lettek?

Írjatok meg légyszives hogy mikor történt kb. és hány évesek voltatok akkor. :)

26F



2023. aug. 7. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Esetleg mai történetek amik így idősebb korban történtek is izgalmasak lehetnek. :)
2023. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
45 évesen már csak úttörő táborban voltam, de kisz táborról csak fatertől hallottam.
2023. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem a Kisz-ből kb 3 hónap után kirúgtak, építőtáborba pedig nem volt kedvem menni.

Viszont a nagymamám Balatonszéplakon lakott, és mindig nála töltöttem a nyarakat. Napközben a strandon már ismerkedtünk, este pedig a Nádas diszkóban töltöttük az időt, és rengeteg lányt sikerült meghódítani. Főleg a keletnémet lányoknál volt sikerem. Akkoriban tele volt velük a Balcsi.

F53

2023. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Régen minden más volt, mint most. Udvarlás terén is a férfi udvarolt, nem fordítva🙂
2023. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jók voltak ezek a táborok. Pénzt lehetett keresni munkával. Jó ismerkedési lehetőség volt a fiúk és lányok között. Nem volt a mobiltelefon, internet. Nekem fiúként pár napos alkalmi kapcsolat jött össze nagyjából korombeli lánnyal.
2023. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!