Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés vízben szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés vízben szexelni?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy medencében, tengerben, jacuzziban volt szex. Tényleg el lehet jutni az orgazmusig? Hogy lehet gyors mozdulatokat tenni a víz alatt? (tudom, tudom, lassú szexel is el lehet élvezni, de sztem nem ez a jellemző)
márc. 23. 18:04
 1/8 VadApuci ***** válasza:
100%
persze, hogy el lehet jutni. simán, ugyanúgy, mint ha nem vízben csinálnád.olyan marha gyorsan nem mozogsz,mint pl a nyulak..a víz abban nem akadályoz ;)
márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Fincsi.
márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mozgassal nincs baj viszont a nedvesedes barmilyen furcsan hangzik sokkal kevesbe megoldott mert a viz lemossa a nyalkat es jobban dorzsoli a huvelyet a lanynak igy hamarabb fog neki fajni meg olyan szaraz erzesed van mikozben dugod a csajt
márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tengerben volt, häla istennek, olyan helyen, és időben, ahol nem volt nagy a hullámzás, senki nem volt ott, de keresgélni kellett egy olyan helyet, ahol én is megtudtam pont állni, és a csajt az ölembe véve hátulról ment a dolog, de szerencsénk volt, hogy ő is élvezte, izgalmas volt, de azóta nem csináltam.. Fürdőkádban már jó lassan csináltam, az picit könnyebben ment.
márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 3assal értek egyet. Nem csúszik így nem olyan jó érzés.

Párszor csináltuk de mostanában már nem szoktuk.

márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne részem medencében, először ujjazás, utána pedig a farka is bennem volt! Inkább az volt izgató hogy egy kertben törtent ahol nem messze a pasi szülei gyomlálak, és bármikor megláthattak.Egy paraván takart csak😂😂😀
márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van. Mi is csináltuk néhányszor (tengerben egyszer, Balatonban kb.3-4-szer), de nem az igazi.


Viszont ezt lehet kicsit más irányba terelni, ha valakit izgat a lebukás veszélye vagy elég exhibicionista. Meztelenül fürdeni, aztán stégen szexelni, combig érő vízben szopás stb. Ha többen vagytok, meg jobb.

márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Termálban és élményben szoktuk csinálni..semmi extra.. 26N
márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!