Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16cm a péniszem szupernettósan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16cm a péniszem szupernettósan. Ezzel már érdemes csajozni?

Figyelt kérdés

Nettó: tövétől a végéig, szigorúan vonalzoval (egyenes szakaszt) mérve. Szupernettó: amit ténylegesen be is tudok applikálni egy normál nő puncusába.


Válasznál kort, nemet és indoklást is kérek. Nem feltétlen ragaszkodom az 1-bites válaszhoz és a szidalmakhoz sem.


márc. 17. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Persze, ez teljesen átlagos. Nekem is ekkora és még senki sem panaszkodott rá.
márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
1 bites kérdésre mégis milyen választ vársz?
márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Baszki, bármilyen mérettel érdemes csajozni. Nem úgy működik a csajozás, hogy a bemutatkozásnál a fasz méretedet is elmondod és ez alapján dönt a csaj a folytatásról.

Ha most 10 ember azt mondja, hogy nem érdemes, akkor nem fogsz csajozni sosem és szűzen fogsz meghalni?

Baromi unalmas és idegesítő már ez a sok farok méregetős kérdés!!!

márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát itt tartunk. Nem baj, több nő marad nekünk normálisaknak.
márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha most azt írjuk hogy nem érdemes akkor örök cölibátust fogadsz ?

Ez van ebből kell kihoznod a legtöbbet. Törődj bele.

Nem értem ezeket a kérdéseket.

márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ha ennyire egyszerűen vágsz bele fejben akkor 50 centis hömprőd is lehetne akkor sem fogja csak a markodat látni.
márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem erdemes
márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 14-15 cm és eddig nem volt rá panasz, pedig 50+ nő van már a hátam mögött (és egyik sem volt prosti).
márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

50+ nő?

Mondjuk annak is van oka miért nem akart veled senki soha többet szexelni

márc. 17. 22:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb. 50 körül lehet, igen. De nyilván tudsz rólam mindent. Gondolom, azt is, hogy jelenleg is 5 nő van, aki feljár hozzám. És nem azért már nem jutna nekik más...
márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!