Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom a szexet, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok, párommal 2.5 éve vagyunk együtt.

Az elején nagyon jó volt a szex, viszont elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és akkor valami elromlott.

Utána abbahagytam a szedést, de a vágy nem jött vissza.

Kb 1 éve nem kívánom egyáltalán a szexet, de semmilyen formában,nem is izgulok fel, teljesen hidegen hagy a dolog.

Jártam a problémával nőgyógyásznál, aki mivel endometriozosom, myomám is van, valamint teljesen rendszertelen a vérzésem, ismét fogamzásgátlót irt fel, mivel azt mondta,hogy enélkül nem fog beállni a dolog.

A verzésem részben normalizálódott, az endometriozosom mérete csökkent, viszont a nemi vágyam továbbra is 0.


Páromat szeretem, a szexen kívül majdhogynem minden működik köztünk.

A nőgyógyász azt mondta, érdemes lenne elmenni egy szexuálpszichológushoz is.


Akik jártak már ebben a cipőben, akár a panasz, akár a szexuálpszichológussal kapcsolatban szívesen fogadnám a véleményeket, tapasztalatokat, bármit ami segíthetne...

Köszönöm:)


márc. 12. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Én hanyagolnám a fogamzásgátlót és elmennék egy normális szakemberhez, akk nem ilyen tessék-lássék módon írogat fel gyógyszert - főleg úgy, hogy nulla tőle a libidód.
márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
36 évesen már minek?
márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Magán nőgyógyászhoz járok ( tobbnel is voltam, mind ugyanazt javasolta).


Nem ismerkedni szeretnék,ilyet jellegű leveleket, kérlek ne küldjetek.

Köszönöm

márc. 12. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a fogamzásgátlóknak ez is a hátulütője. Ráadásul lassan ürülnek ki a szervezetből és az adott szervezetre jellemző alap hormonális egyensúly akár csak fél év után áll helyre. Keresni kellene olyan szakembert (nem feltétlenül orvost), esetleg endokrinológust, aki tud rendszeresen hormon vizsgálatokat végezni (végeztetni) és részleteiben ismeri a hormonális egyensúly elemeit.
márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet, hogy a partnereddel van a gond?
márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem akarlak elkeseriteni, de szerinted meddig fogja bírni a párod hogy nincs szex?!
márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj el egy nagyon jó endokrinológushoz, nincs-e a fogamzásgàtlón kívül más is a dologkban. A teljesség igénye nélkül: agyalapi mirigy adenóma, mellékvese adenóma, pajzsmirigy alulműködés… Kívánom, hogy megtalàlják az okát!
márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne írd ki ugyanazt a kérdést háromszor.
márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek írtam ki...
márc. 12. 18:55
 10/12 anonim ***** válasza:
a probléma lehet hormonális vagy pszichés eredetű. bármi legyen is, mindenképp utána kell járnod a miértnek! egyetértek azzal a válaszadóval, aki szerint hosszútávon -ha nem lesz változás- az durván kihat a kapcsolatotokra! mielőbbi gyógyulást, puszi a pinádra!
márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!