Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mélyre szerettek behatolni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyre szerettek behatolni, vagy csak inkább csak kb félig, nők nektek mi a jobb?

Figyelt kérdés
márc. 11. 06:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Melyre
márc. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Én jobban szeretem, ha csak a makkom pereméig tologatom be-ki. Élvezésnél viszont szoktam egy erőset lökni be tövig. Ez szokott fájni a partnernek, de nekem annyira jó érzés, hogy ott akkor nem érdekel, ennyit kibírhat.
márc. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha mélyre hatol, érezzem, hogy bennem van.
márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Mélyre 31F
márc. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Mélyre!

22L

márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Melyre, néha picit meg is állhat, ha bennem van teljesen.

28N

márc. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Mélyre!

26N

márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

A "szerettek behatolni" rész miatt férfiként megszólítva érzem magam a kérdés által. Ezért válaszolok:


Szeretek olyan mélyre, ahogy csak lehet. Ez többnyire azt jelenti, hogy tövig

márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
6, pontosan, én mint pasi is van, hogy picit megállok, és fel-le is mozgatom. Hogy mennyire mélyre, függ a "kompatibilitástól" is, nincs óriási farkam, de nyilván, ha a partner szűkebb, akkor én is óvatos vagyok.. Annak, aki azt írta, hogy ő erősebbet lök, és ennyi fájdalmat a nő kibírhat, meg levágnám körömreszelővel, hogy érezze a törődést..
márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Hangulatfüggő. Van amikor már annyira megőrül a csaj, hogy instant tövig mert annyira nedves, de van amikor lassabban indul a dolog és eleinte csak piciket mozgok, hogy újra és újra átélje az érzést, ahol körülöleli a puncija a farkam, mint egy tavasszal nyíló virág. Ha jól csinálja az ember akkor sokáig úgyse bírja a nő és többet akar, mélyebbre.
márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!