Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű nők, szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű nők, szeretitek, hogy nagy a cicitek vagy jobb lenne, ha kisebb lett volna? Mit szerettek benne? Szoktátok nézegetni, fogdosni, simogatni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem szeretem, hogy nagy. Jobb lenne egy kisebb.

Nem szoktam se nézegetni, se fogdosni, se simogatni. Nem most kerültem női testbe, már benne élek 40 éve. A mellem épp olyan testrész, mint a bal térdem.

2023. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Mindig is szerettem hogy nagy, a mai napig a "V" kivagasu ruhakat szeretem, pedig már közel sem olyan a tartasuk, mint 20 éve. De egy jó kis push up (ha talalok olyat amibe belefér), az igen látványos hatást kelt. Mondjuk nádszál se vagyok már, de ez meg belefér.

Direktbe nem simogatom. Szexben viszont jól lehet vele játszani

2023. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretem, hogy nagy, azt nem szeretem, hogy lóg, és lehetne kicsit keményebb is :)
2023. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Szereted vagy sem akkora van és kész. Van amikor kényelmetlen (pl. sportnál), de a magasságodra is felesleges károgni mert adta a természet és ez van.
2023. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Én imádom a nagy ciciket, pont ilyen partnert keresek barátság extrákkal kapcsolatra
2023. máj. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Én régen nem szerettem, mert kb. tíz-tizenkét éves korom óta zavart lépcsőn, futáskor, sportolás közben, de aztán megtanultam szeretni mások szeretetéről, ahogy egyes pasijaim teljesen odáig voltak tőle, úgyhogy azóta néha magam is felizgulok a látványukra, mert ama cicimániás ex-pasijaim szemeivel látom magam, akkor persze hogy meg is fogom és azt képzelem, hogy mást teszek boldoggá azzal, hogy hozzám nyúlhat. Sajnos a jelenlegi pasimat hidegen hagyja, szomorú, de ez van, magamat szoktam fogdosni úgy, ahogy tőle is elvárnám vagy egyedül, olyanokra gondolva, akikről tudom, h őszinte örömmel vetnék rám magukat.

Nem kérek privát üzenetet, úgysem válaszolok.

2023. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
95D meretem van. Szeretem, hogy ekkora, csak zavar a lógása. Ha lenne annyi pénzem lehet emeltetnék rajta. Szoktam tükörben nézni, ritkán fogdosni, de jobban szeretem, ha egy férfi foglalkozik vele. :) 26N
jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Igaz én pasi vagyok de semmi baj vele ha lóg meg akkor se ha nem lóg én imádok foglalkozni velük és ráélvezni.❤️❤️
jan. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Rá szoktam szarni és szétkenem.
jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem szeretem, jobb lenne ha kisebbek lennenek
jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!