Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az exemnek nagyon formás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek nagyon formás feneke van, szerettem fogdosni, simogatni az ágyban. De állva látszódott, hogy azért nem olyan kerek, ezek szerint a nagyon kerek, edzett, formás fenekeket még ennél is jobb simogatni?

Figyelt kérdés

Ő nem edzett, csak valahogy vékonyságára maradt egy viszonylag telt, de nagyon aranyos fenék. Hamarabb fogdostam az ágyban, mint láttam volna, hogy állva, hátulról hogy néz ki neki. Ugye az aerobicos, gyúrós nőknél is állva látszódik, hogy milyen formás a fenekük... ezért gondolnék arra, hogy nekik ennél is puhább, finomabb.

Nektek volt már ilyen párotok, akinek nagyon kerek feneke volt?


2022. júl. 4. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt
2022. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyon szélsőségesen csomtos fenéken kívül mindet jó simogatni.
2022. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Husis, pufi popsit a legjobb fogdosni :D
2022. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az izmos fenék pont nem puha hanem kemény általában.
2022. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!