Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportos,izmos pasival jobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos,izmos pasival jobb a szex?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok,es eddig mindig macisabb,vagy az enyhen "tunya" pasit fogtam ki.


Tudom,nem a kulso a szamit,de szeretnek egy szexi sportos, sarmosabb pasival egyuttlenni.


Mi az oka,hogy nekem ez nem jon ossze?


2022. jún. 30. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem és az az oka hogy nem ütöd meg a szintjüket
2022. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
nem jobb N
2022. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
De jobb. Próbálkozni kell. Vannak, akiknek jó nem sportos lány is.
2022. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

khm khm, talan akkor nekedis latnod kene ahhoz egy kondit belulrol, hogy lehessenek ilyen elvarasaid.

(en is kondizok, mielott jonnetek azzal hogy incel vagyok. en sem selena gomezt celzom meg az atlag fejemmel/testemmel.)

2022. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván jobb egy olyannal aki tud mozogni is,nem csak vonszolja a súlyát ide-oda. Nincs ebben semmi meglepő. Ezt férfiként írom.
2022. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 nem feltétlenül
2022. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

6: jo persze megnyomnek egy nem kondis not is, nem hagyunk ki pnat, de pl komolyabb hosszabb tavu kapcsolatban mar nekemis fontossa valt, hogy a partnerem is tegyen magaert, egeszsegeert, testeert.

Mikor meg nem kondiztam, nem volt szempont. erdekes

2022. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes megfigyelés hogy sokszor a hasonló érdeklődési kör ,életvitel hogy hozza össze az embereket.Talan olyan helyekre kene járnod ahol a neked megfelelő férfiak megtalalhatóak.Persze összefutni lehet velük máshol is,de azert nem egy kocsmában van belőlük több hanem konditermekben és egyéb sportolásra alkalmas helyeken.
2022. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Nővel jó a szex. Férfival dugni undorító, még szerencse, hogy a nőknek erről más a véleményük.
2022. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fittség és az állóképesség hasznos extra ha szexről van szó, de a sportosság és az izmosság nem sokat ad hozzá esztétikán kívűl. Azzal együtt van hasznuk ha egy srác tudja is hogy hogyan kell hozzá érni egy nőhöz.
2022. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!