Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonakodik a mellszextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonakodik a mellszextől a párom? Miért gondolná ezt megalázónak?

Figyelt kérdés

Szeretném megdugni a melleit, de ő vonakodik tőle. Ő kicsit megalázónak érzi már magát a gondolatot, hogy összenyomja a melleit én meg.... Azt mondja még átgondolja.

Annyira nem fontos, ha tényleg nem szeretné, nem erőltetném, csak kíváncsi vagyok, hogy milyen.

Illetve nem értem, hogy mitől lenne ez számára megalázó. Mármint egyébként elég bevállalós, a fenekelést szereti, semmi baja azzal, ha szopás közben én irányítok, és még sorolhatnám, azért nekem valahogy nem úgy tűnik, hogy megalázó lenne ezekhez jépest, ha a cicijét dugnám egy kicsit.


márc. 4. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez érdekes. Nekem is van szexben, amit megalázónak gondolok, a mellszex pont nem tartozik közéjük, azt csináljuk párommal néha.

Vele kell megbeszélned, hogy ezt miért találja annak. Én is meg tudom magyarázni, hogx amit én találok megalázónak, miért nem csinálom, és a párom elfogadja. Szerintem te is elfogadnád.

márc. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Talán mert megalázónak tartja, hogy a testét öncélú szexuális kielégülésre akarod használni. Az egy hibás elgondolás, hogy azért mert van valakinek egy társkapcsolata, vagy "olyasmi", akkor azt mindenféle elborult szexuális játékra fel lehet használni. Elvileg ti szeretitek, tisztelitek egymást, egymás szövetségesei vagytok abba pedig fől sem merülhet, hogy megalázó helyzetbe hozza egyik a másikat.
márc. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Kérdeztem, de nem igazán tudta megmagyarázni. Konkrétan annyit mondott, hogy megalázónak tűnik maga a helyzet, de hogy miért, azt nem.


#2 Azért ez messze van az elborult szexuális játéktól, meg szerintem az öncélú kielégüléstől is. Nem gondoltam arra, hogy legyen csak ez, nekem legyen jó, ő meg úgy járt, ahogy, szimplán arra gondoltam, hogy kipróbálhatnánk az előjáték részeként, ha ő is szeretné. Eszembe se jutott, hogy megalázzam, erőltessem, ha nem akarja.

márc. 4. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Öt ez nem izgatja, sőt... innentől kezdve nem értem még miért kérdéses a dolog egyáltalán. Ezen nincs mit átgondolni, nem akarja, max nem meri így konkrétan elmondani, de nem kell hozzá nagy ész hogy leessen..
márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: Pedig szerintem a nőknek egyáltalán nem kellemes ha nyomorgatják a mellüket, már pedig ahhoz az kell. És látványra is röhejes, és megalázó. Szerintem legfeljebb finom cirogatás, érintés fér bele, de az is csak akkor ha az élvezni tudják, kellemes számukra.
márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Hát figyu, a barátnőm egyébként azt szereti jobban, ha rendesen meg van markolászva, meg van nyomkodva. Nem tudom, hogy érzésre ez mitől lenne rosszabb. Illetve miért lenne röhelyes a látvány...?
márc. 5. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Meglepődve olvasok néhány véleményt.


#2- testét öncélú kielégüléshez használja a férfi? Na ne már :D akkor ne is verd ki a pasinak és ne szopd le, mert a kezedben és a szádban nincsenek olyan idegvégződések, mint a csiklóban? Ez hülyeség. Engem a szopás baromira felizgat és élvezem, pedig technikailag csak a párom van izgatva a nemi szervén... De akkor ő se nyaljon, ujjazzon stb az előbb felvázolt okok miatt?


#5 az én mellem egyáltalán nincs nyomorgatva közben... Lehet azért, mert nagyobbak. Pedig én se szeretem, ha nagyon erősen markolásszák a mellem, nem esik jól.

Egyáltalán nem aláz meg a párom. Ő fekszik az ágyon és én diktalom a tempót, én okozok neki ezzel örömet, kész. És a kérdező is írta, hogy nem erőlteti, egyszerűen kíváncsi, kész.


Bocsánat a hosszú válaszért, csak meglepődtem. Ahogy említettem, nekem is van, amit megalázónak érzek a szexben, ezért nincs jogom prűdséget kiáltani, de legszivesebben azt tenném.

márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!