Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan igazságtalan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan igazságtalan, hogy sok-sok éves kapcsolatban megszűnik a vágy, és silánnyá válik a szex, még akkor is ha a felek szeretik egymást. Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Olyan kiszámítható, olyan megszokott. Bennem a szexre való igény a több, mint 10 éves kapcsolatban már szinte semmi. De ha meg lenne egy új párom, és zseniális lenne a szex, az is biztos csak max az első évben lenne jó, majd ugyanolyan, mint ebben.
febr. 24. 21:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Neked csak egy évig jó valami? Ha ezt tudod akkor eleve miért nem az agyad állitod át egy másik programra. Ne a rosszat lásd! Vislekedj úgy, hogy jobbat kaphass mint ami van a párodtól!
febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#17 Ha neked eddig terjed a "más inger" gondolata, hogy beöltözik valaminek a párod, de aztán ugyanúgy eldőlsz farönkként, hogy ugyanabban a megszokott formában, ugyanannyi ideig, ugyanazokkal a mozdulatokkal csináljon mindent gépiesen a kialakult rutin mentén haladva, mint évekóta minden egyes alkalommal, akkor ez persze így van.

És ezen az sem változtat, ha ugyanezt a rutint nem az ágyban, hanem a nappaliban a kanapén folytatod le.


De ennél jóval szélesebb skálán mozoghat az új ingerek bevonása. Szex az élményfürdőben a víz alatt, máris egy új, ismeretlen inger, míg tudod, hogy körülötted emberek úsznak el, és egészen más érzés a vízszint alatt vonaglani, nem látod, csupán érzed lent a dolgokat, de nem úgy, mint általában szoktad, ahogyan ismerős és mégis valamiként ismeretlen inger az análszex - amennyiben még nem volt például -, szex más testhelyzetekben, mint a falhoz nyomva állva szemből, tervezetlenül, mikor egy szétnyíló köntös alatt meztelen testtel libben el a zuhany alól kilépve melletted a párod, szex más környezetben, a nyílt utcán séta közben egy fához taszítva, vagy egy buszmegállóban a padon, ahol megvan a lebukás veszélyének izgalmas fűszere is, mint újabb inger, szex a kertben napozás közben, míg simogat a napsugár és a lenge szellő, a fű pedig csiklandoz - más-más ingerek, más napszakok, hol a napfény, hol a pedig a víz, hol az éjsötét, hol a világos, a spontán tervezetlenség, és hogy mást ne mondjak, minden póz is más-más vizuális-, és (a behatolási szög miatt) más fizikai ingert is nyújt mindkét félnek.


Persze, ez abban az esetben mind hasztalan nyilvánvalóan, ha _magát a nőt_ testileg nem kívánod. Mert esetleg felszaladtak már rá a kilók az évek alatt, lóg, aminek feszesnek kellene lennie, és ráncos, aminek simának.

Vagy talán már a kezdettől is így volt, mert esetleg te magad sem voltál soha egy Adonisz, és azóta méginkább csak egy kopaszodó, pocakosodó pasas lettél, aki eleve nem azért léptél kapcsolatba a nővel, mert őt választottad, hanem mert "jobb nem állt le veled". Ebben az esetben, persze, ha már az együttlét is a "jó a szamár is" gondolatában telik, mert mégis jobb a szex egy akármilyen, de legalább élő partnerrel, mint a saját markoddal, akkor ez gyorsan átcsaphat az évek alatt fásultságba, igaz.


Ez viszont nem azt jelenti, hogy ez törvényszerűen így kell, hogy legyen mindenkinél, minden esetben. Ha valaki megalkuvásos kapcsolatban van - hidd el, a nőnek is az, ő is egy vonzó párt vágyna ilyenkor, de ő is felmérte saját adottságai által elérhető lehetőséget -, akkor a felek kapcsolata ellaposodok és beszürkül. És ahogy mondod: hiába vesz fel szexi ápolónő ruhát, ha amikor "kibontod", ami alatta van, ahhoz nincs gusztusod.


Normál esetben két ember nem azért házasodik össze, hogy mégse egyedül haljon meg, hanem mert szerelmesek.


Én, amikor a párom meztelen, hat év után, tízezredik alkalommal látva is csorgatom a nyálamat.

febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nagyon jól írta a kedves utolsó hozzászóló, egy unalmas egyuttletnel minden forgatókönyvszerűen zajlik. Ugyanazok a lépések,minden ugyanúgy követi egymást, mint az elmúlt 100 alkalommal. Spontaneitas nálunk nincs, csak előre megbeszélt együttlétek, ahol kötelező fürdés, és fogmosas van előtte, és szigorúan csak este.
febr. 26. 15:19
 24/27 anonim ***** válasza:
Ki ragaszkodik ezekhez a dolgokhoz? A spontán dolgokhoz kèt ember kell. Az adott helyzeteket keresni kell plusz. Ha leszoktattad a nődet arról, hogy nyomuljon akkor nem várhatod, ha Te szoktál le róla, tudod mit kell tenni. Nézz magadba! Ne csak a másik hibájàt lásd meg!
febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#22


Most a leggyakoribb példát írtam rá, hogy miket szoktak az alatt érteni, amikor azt mondják, hogy dobjátok fel a szexuális életeteket.


Én őszintén irigyellek, hogy 6 év után is ugyanazt érzed.


Én már rájöttem, hibás vagyok, mert nekem egyszerűen egy idő után unalmas mindegyik nő. Legyen az akármilyen jó nő. Volt, hogy az összes barátom engem irigyelt, hogy milyen jó nőm van. De mégis, untam.

Nem tudok mit tenni, és ezen nem segítenek az általad felsorolt élethelyzetek sem. Hidd el, volt már elég időm (és nőm), hogy rájöjjek.

febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25


Akkor valószínűleg más áll a háttérben.

Egy párkapcsolatnak az egyik tartóoszlopa a szexuális vonzalom. A másik viszont az érzelem.

Ha csak szereted a nőt, de nem vonzódsz hozzá szexuálisan, akkor elloposodik a kapcsolat. Ugyanígy fordítva - mint feltételezem a te eseted is -: ha csak szexuális jellegű a vonzalom, mert "jó nő", de hiányzik az érzelmi töltet belőle, ott is képbe jön a beleunás.


Csak mindkettővel egyszerre működik. Egyik a másik nélkül még kevés. Bármelyik hiányzik, az a kapcsolat halála.

febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kérdező van reggel akadály? Este nyugisabb? Együtt vagytok? Reggel is együtt vagytok? A sok kérdés mi? Nehéz spontánnak lenni ha munka közben van az ember. Mit vársz? Szökjön el Ő vagy Te a melóból és egy randi dugi? Azt is meg kell beszélni. Jé? Mik vannak?!
febr. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!