Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tanult s művelt nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanult s művelt nők a szexben visszafogottabbak lehetnek,mint a kevésbé művelt nő társaik ?

Figyelt kérdés

Ara gondolok , hogy a tanult s művelt nők , mivel kulturáltabbak , mint pl: egy gyári , betanított szalag munkás női társaik , így a szexben is kulturáltabban , visszafogottabban viselkednek .

Tapasztalatokat , véleményeket köszönöm .


febr. 24. 02:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Csak mondom, hogy ne nézz le egy szalag munkást, mert van köztük nem egy diplomás.
febr. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy van ilyen összefüggés gyakorlatban.
febr. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Semmi összefüggés nincs!

Egy 3 diplomás csaj alszik mellettem,nem láttam eddig nála gatlástalannabb és szexőrült nőt!

Egy igazi vadmacska az ágyban,imádom!

febr. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi összefüggés nincs az iskolai végzettség és a szexuális preferenciák, avagy libidó nagysága, vagy éppen a perverziók között (sőt a BDSM világába történő igazi alámerüléshez elengedhetetlen a megfelelő iq, eq).
febr. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Ki számít tanult nőnek?


Amúgy nekem volt 2 olyan barátnőm akik szerénynek néztek ki, az egyik csak érettségivel rendelkezett , a másik diplomàs volt.

Meglepetésemre mindkettő teljesen másként viselkedett az ágyban.

Imádták a szexet, sőt az nem kifejezés rá. Srác ként én voltam jobban meglepődve, mennyire ki tudnak vetkőzni önmagukbòl szex közben.

Szóval, nem a végzettség számìt,hogy ki milyen az ágyban.

Ez az én tapasztalatom.

febr. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Nincs összefüggés!


Volt szakmunkás csajom, aki prüd volt és egy fadarab, meg diplomás is, aki széthasznált kb...


És ugyan ez igaz fordítva is!

febr. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a vélemények és tapasztalatok megosztását .

1 -nek írnám , hogy én nem nézek le senkit sem azért , hogy kinek , mennyi iskolája van !

Ha ne tán még is úgy tűnt , hogy lenéző lennék bárkivel is szemben , akkor én kérek elnézést .

febr. 24. 06:01
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Nincsen összefüggés a kettő között
febr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
A kérdés is irreleváns. Mivel a legtöbb tanult nem, nem művelt és sokszor satubb, mint az általad emlegetett szalag munkás.
febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9/

Ezt én nem is gondoltam volna .

Köszönöm , hogy megosztottad velem a tapasztalataidat .

febr. 24. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!