Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, egy nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy nőnek érdemesebb visszafogottabbnak lenni a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy kapcsolatban gyakran megesik, hogy pár év után kicsit unalmasabb lesz a szex sok férfinak, vágynak valamiféle újdonságra. Viszont ha a nő eleve olyan típus, aki perverz, nyitott, bevállalós ÉS a kapcsolat elején is megmutatja ezt, akkor ez lesz az alap és idővel erre unnak rá. Ilyen szintről meg elég nehéz úgymond újat mutatni, új dolgokat kirpóbálni. Viszont ha az elején nem mutatja meg ezt az oldalát, nem mesél arról se, hogy a múltban mikben volt benne, miket próbált stb, akkor innen erről a szintről szépen lehet 'fejlődni', ahogy telnek az évek.

Ti mit gondoltok erről?

Én nőként sosem untam senkivel a szexet, még ha ugyanaz is volt a forgatókönyv (igaz ezek csak 2-3 éves dolgok voltak, nem 10), viszont elég sok pasinál hallom, hogy akár egy!! év után is akar valami újat. Nehéz ennek megfelelni, főleg ha valaki már az elején őszintén megmutatja magát és bedobja magát.

Szerintetek érdemes a kapcsolat első pár évében alapabb dolgokat nyújtani az ágyban? Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs orál meg csak 1 pózban engedi:D hanem átlagosabb szex, de mindkettőnek jó (különben össze se jöttek volna ugye). Csak hogy példát mondjak, engem pl izgat a prosztatamasszázs, anál is, akár 3asban is benne lennék megfelelő feltételekkel, de ott vannak a lightosabb dolgok mint pl segédeszközök bevétele, beöltözés, szerepjáték, szexi fehérneműk stb. Tehát ezeket érdemes nem 'ellőni' egy ideig? Aztán ha több év után felmerülne, hogy kéne újítás, akkor bedobni az ötletet?

Sajnos én ezt érzem jó megoldásnak, viszont ilyen esetben ott van, hogy mennyire is voltam akkor őszinte a párommal az elején, mennyire adtam magamat (ha ugye nekem szívből jönnének ezek a dolgok, mert szeretek adni, meglepni a párom ezzel azzal).

Ti mit gondoltok erről?

Kort és nemet is írjatok légyszi:)


2021. nov. 26. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
tuti megunnám a pasi helyében és otthagynám, elejétől fogva perverz állat vagyok, és egyikünk se unja, lehet azt ügyesen csinálni N
2021. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Túl sokat írtál, agyam nincs elolvasni!
2021. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1: Persze vannak akik nem unnak rá a párjukra, de elég sok férfinál látom azt, hogy igen és én is tapasztaltam már ilyet, pedig én aztán messze 'betegebb' vagyok az átlagnál. Emiatt gondolkodtam el, hogy mi lenne ha..
2021. nov. 26. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: szerintem nem attól un rá, hogy most mit vállal be, hanem simán a nő viselkedése, személyisége miatt
2021. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem éremes semmit sem véka alá rejteni / visszafogottnak lenni.


Idővel úgyis minden kiderül.

2021. nov. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"pár év után kicsit unalmasabb lesz a szex sok férfinak"


Ez nem igaz. Ha azzal a bizonyos személlyel csinálod és már egymásra vagytok hangolva, jók vagytok a másiknak akkor ezt nem tudom elképzelni.


Másik, hogy a csajjal nem a szex miatt vagyunk (jobbik esetben) elsősorban együtt.

2021. nov. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!