Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózokat alkalmaznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózokat alkalmaznátok ebben az egészségügyi helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos régebben műtötték a térdeimet, és bár fiatal nő vagyok, nem nagyon javultak meg sajnos…

Nehezen tudok guggolni (szinte semennyire) és behajlítani se megy, főleg ha a saját testsúlyomat ránehezítem.


Szerintetek ebben az esetben milyen pózokat lehet alkalmazni, például zavar, hogy nem alkalmazható a lovagló vagy nem tudok guggolva tenni-venni.


Kicsit az önbizalmamon is ront a helyzet.

Milyen térd pozitív pózokat tudtok ajánlani? Szerintetek ez kiábrándító? Kicsit el vagyok keseredve, mert úgy érzem én se tudom teljesen megélni a dolgokat.

Köszönöm az értelmes válaszokat!



febr. 22. 22:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
11%
Az "önbizalom" a mentalista/pszichoanalotikus kifejezés. Ne vedd komolyan ha valaki ezzel kapcsolatban úgy akar tanácsokat adni hogy tényleg hisz létezésében (ebben a formában).
febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Együtt tudok érezni veled, annak ellenére, hogy nincs ilyen problémám. Ha az én szexpartnerem lennél maximális empátia, és segítés ott ahol csak tudok. Öszintén szólva még nem kerültem ilyen helyzetbe korábban így nem tudok térdkímélő pozíciót javasolni. Kutyába kell, ha letérdelsz elem ahhoz is. Ez most egy nagyon nehéz helyzet lehet számodra, mert a térd tényleg kb mindenhová kell. Szerintem most neked legális lenne a csillag póz, vagy mint a kidőlt fa törzs. Szóval hogy mozdulatlan vagy. Helyezd magad kényelembe. És csak hagyd hogy “dolgozzanak rajtad”. A legfontosabb az egészség. Koncentrálj a mihamarabbi felépülésre. Remélem teljesen meggyógyulsz. :)
febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hason fekszel, popsi kicsit feltol, majd hátulról felnyársallak. De sima miszi is teljesen jó, nem?
febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Oldalról ha előre hajlítod a lábad, vagy szemből feldobja a nyakába a lábaidat - szívesen :)
febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Huh, nem egyszerű. Kámaszútra lapozgatása? Ott elég sok póz van. :D


Ahogy már előttem írták, a hasadon fekszel es úgy hátulról. Nekidőlsz valaminek állva és szintén hátulról. Kanál póz kényelmes lehet még, oldalasan. Vagy… misszionárius (enyhén) nyújtott lábakkal?!

febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem egyáltalán nem gond, hogy bizonyos pózok nem mennek: marad még elég póz, ami meg igen.

Gondolom a pasid tudja, hogy mi van a térdeddel.

febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 érdeklődő35 ***** válasza:
68%
A hasont ajánlanám én is, illetve ha megy, akkor asztalon hanyatt, nyújtott lábad a nyakában
febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Lazy Lover ***** válasza:
74%
Bármilyen ami nem veszi igénybe a térdedet
febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Misszionárius. Nyújtott lábakkal.
febr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt sose érezd magad rosszul. Nekem gerincműtétem volt már nem is egyszer, pedig fiatal vagyok én is. Amelyik póz esetleg fáj vagy kellemetlen, szólok a páromnak hogy na ezt hagyjuk most, és ennyi. Sosem volt ebből problémánk. Egyébként pedig az a lényeg hogy mind a kettőtök élvezze, találjátok meg együtt azt, ami mind a kettőtöknek jó és kényelmes.
febr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!