Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek!Kibírnátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Kibírnátok ezt a kísértést?

Figyelt kérdés

Lenne párotok, de egy repülővel lezuhannátok egy szigetre és kb egy évre (mert eddig tart megkeresni titeket a hatóságnak) ott ragadnátok 6-7 jó pasival.

A férfiak persze folyamatosan nyomulnának.

Benne lennétek a szexben, ha lehet tudni, hogy soha nem derül ki, illetve ugye benne van a pakliban, hogy a párotok nem vár meg, hiszen azt hiszi, hogy már nem is éltek.


febr. 22. 13:15
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
#30 hát ahogy a világ alakulását elnézem aligha lesz összemberiségi összeborulás 😂
febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
51%
#30 nem feltétlen erőszakolná meg mindenki.. biztos hogy lenne olyan aki másként oldaná meg.. "Fogtam egy nagy halat.. mindjárt rakok tüzet és megsütöm, kérsz? Tudod mi az ára.. spermám a punciban, sülthal a pocidban..."
febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Minek kell ehhez repülőgép, meg lakatlan sziget? Kb. ugyanez történik akkor is ha valaki 1 évre tartósan távol van - munka, vagy tanulás miatt - a párjától. Ott is folyamatosan vannak bepróbálkozók (s nem csak 6-7 pasitól), s van aki félrelép, más meg nem.
febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Persze, főleg hogy én úgy fognám fel hogy valszeg itt halunk meg 😅
febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima hétvègén is csalnék ha találnék egy ténylegesen nagyon jó pasit nemhogy így 😂
febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
31: Valóban lehet, hogy előbb halunk ki, és megborulás lesz belőle. Pedig tök jó lenne ha néhány ember csak egy licit lenne kevésbé önző. Mérföldekkel jobb lehetne az emberiség. Az ember alapból jó. Csak valahol eltévejedik. Na de ne hittéritsünk. Jöhet a világégés. :D
febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
#35 de ha nincs ténylegesen jó pasi, akkor nincs is kit megcsalnod. :D :D :D
febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

32: A szükség nagy úr, a zsarolás meg csúnya dolog.

Persze értem hogy kölcsönösen előnyös, meg nem erőszak, de gondolom te is érzed hogy ez nem teljesen tisztességes. Én önzetlenül adnék a halamból. Legyen az akár nem nagy. Nem elvárva cserébe semmit. Elfeledve… És én lepődnék meg a világon a legjobban, ha önzetlen segítséget kapnék rá viszonzásul. Kést szúrni valakibe nem nagy művészet. Segíteni másoknak emberség.

febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Hát vannak egyszerű nők is. 😅 Veletek sincs semmi baj. (: Saját preferencia hogy én a sokrétű nőket szeretem.
febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

#32 zsarolás? semmiféle zsarolás.. üzlet.

Vagy az zsarolás ha a boltban nem kapod meg a kenyeret ha nem fizeted ki?

febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!