Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek!Kibírnátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Kibírnátok ezt a kísértést?

Figyelt kérdés

Lenne párotok, de egy repülővel lezuhannátok egy szigetre és kb egy évre (mert eddig tart megkeresni titeket a hatóságnak) ott ragadnátok 6-7 jó pasival.

A férfiak persze folyamatosan nyomulnának.

Benne lennétek a szexben, ha lehet tudni, hogy soha nem derül ki, illetve ugye benne van a pakliban, hogy a párotok nem vár meg, hiszen azt hiszi, hogy már nem is éltek.


febr. 22. 13:15
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
20: Ez nekem is megfordult a fejemben, hogy egymással szemben is erőszakossá válhatnak. De miért kell egyből a rosszra asszociálnunk? Nem lehetnének mind a heten egy csapat? A kérdés is inkább az elcsábulásról szól. Szóval nem is feltételnül egymás bántásáről. Lehet hogy tök jól kijönnének. Én pl ki tudok jönni az emberekkel. Össze is tudok fogni, dolgozni másokkal. Szerintem kijutunk. ✌️
febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de te magadból indulsz ki. Ne tedd. Okkal ilyeneka válaszok. Férfiként egészen máshogy látod nyilván, ami nem rossz, de nem fogod átérezni ezt.
febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Tudom, sok a rossz a világban. De én jó vagyok. Persze ez egy szélsőséges eset is egyben, ahol annak is kell tudni maradni. Magamból indulok ki, mert én én vagyok. Másból nem tudok kiindulni, ugyanakkor látok másokat is. Megfigyelek, észreveszem mások milyenek. Szerintem megtudom védeni magam, és szükség esetén másokat is. Megértem hogy ijesztő lehet nőnek lenni egy férfiak uralta világban. Gondolom a tapasztalat… De a világ változik. Előnyére is. Egyéni szinten is. :)
febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék egy ilyen kísérlet eredményére. Ahol hasonló felállásban az embereknek kevés kilátásuk van hogy vissza jussanak a civilizációba, hogy alakulnának a dolgok?


Pl olvastam egy kísérletet ahol a ferfiak fele "rab" másik fele "őr" volt és kb minden "őr" kegyetlen szadista lett "mert megtehetem" alapon, függetlenül attol hol-hogy nőtt fel.


Valami ilyesmit tudok elképzelni itt is. Előjönnének az állatias ösztönök és az erősebb "győzne"

febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem ugyaz az áll fent, mint az említett kísérletben. Vagy az ember alapból is bukásra van ítélve? Akkor hogy a csudában maradtunk fenn mint faj?
febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Mert néhány okos összefogott és elterjesztették a vallást ami erkölcsi útmutatást adott (én ateista vagyok amúgy de a szeretet és hűség nyomatása hasznos lehetett), később megjelent a rendőrség-büntető jog ami békére ösztönözte az embereket

De nem vagyok filozófus és nem bántalmaztak csak én nem gondolom olyan békés csodás természetűnek az emberi fajt. Pláne ilyen nyomás alatt, tettek következménye nélkül ki tudja ki hogyan reagálna?

febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Írjuk át a kérdést bro', kedves kérdező lezuhansz egy lakatlan szigeten 6-7 megtermett nagydarab b.zival - na fogadjunk máris nem lenne annyira izgalmas számodra a dolog 😂
febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

#26 az ember minden csak nem békés. Pontosabban képes magas szintű szocializációra (de ez minden csoportban élő fajra a farkastól, az oroszlánon át a majmokig igaz), de egyben a konkurens csoporttagokat versenytársnak is tekinti akinek a torkának ugrik ha az erőforrások elosztásáról van szó.

Amelyik faj a túlélésért folytatott mindennapi küzdelemben békés maradt az kihalt 😂

febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
A "Three" című film Kelly Brookkal és Billy Zane-el pont ilyenről szól. nem 6-7 pasi egy nő, hanem csak két pasi egy nő, de egész valósan bár szolídan levezeti mi történhet..
febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Mindennek van egy rossz, és jó oldala. Elég bináris világban éltünk. Eddig. Most már inkább a kvantumok felé haladunk, ami sokkal több jelentést, értelemzést - nem árnyalatot - ad a világnak. Az emberi természet sötét oldalát itt az idő magunk mögött hagynunk. Én is megtehetném, hogy magam körül legyilkolok mindenkit az erőforrásokért, és csak az enyém legyen… De szerintem jobb megoldás az összefogás, és együtt messzebbre, többet elérhetünk. Rossz döntés lenne azt a nőt megerőszakolni. Ugyan akkor azt is megértem akit az a nő nem választ, és kimarad. Már is keletkezik egy sértett fél, akiben harag lobbanhat, ártó számdékkel. Meg kell tanulni felülkerekedni rajta, uralkodni magán és az érzelmein. Nehéz megmondani mi a helyes megoldás. De szerintem van ilyen.
febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!