Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek!Kibírnátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Kibírnátok ezt a kísértést?

Figyelt kérdés

Lenne párotok, de egy repülővel lezuhannátok egy szigetre és kb egy évre (mert eddig tart megkeresni titeket a hatóságnak) ott ragadnátok 6-7 jó pasival.

A férfiak persze folyamatosan nyomulnának.

Benne lennétek a szexben, ha lehet tudni, hogy soha nem derül ki, illetve ugye benne van a pakliban, hogy a párotok nem vár meg, hiszen azt hiszi, hogy már nem is éltek.


febr. 22. 13:15
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
58%
Nem kezdenék ki egy olyan nővel aki foglalt. Még akkor sem ha egy szigeten ragadnánk hosszú időre. Van párja. Ha szereti és kitart mellette, akkor nem én leszek aki tönkre teszi a kapcsolatát. Egy év nem is olyan sok idő. Szingiként már többet is kinírtam egyedül. Még akár a védelmére is kelnék ha valaki más bántani akarná, és segítségért fordul hozzám. A túlélés és a megmenekülés fontosabb lenne számomra mint pár szexualitással átélvezett éjszaka. Főleg ha a partner akarata ellenére történne. Nem történne… Nálam nincs ilyen opció. Nem vagyok erőszakoló férfi. Ha meg ő nem hűséges, az számomra taszító. Mert pl velem sem lenne az. Nyitott kapcsolat, poligámia az más kérdés. De előbb építenék egy repülőt a roncsból mint hogy ilyen nőt találjak akár a hétköznapi világban…
febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
29%
10: Ha fidesz szavazó a hölgy, bottal sem piszkálnám. 😂
febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
0%

12


Szélső jobb.

febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
#6 az ember a civilizációban sem tud ember maradni, csak mondom.
febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyagyás gondolkodás ilyen kérdést kiírni.
febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
És akkor megalapítanánk az elveszett új civilizációt? Mert sem azt nem hiszem, hogy egy évnyi óvszer lenne, vagy tabletta, de főleg azt nem, hogy időben kiugranának a férfiak.
febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Nekem ez hogy szélső jobb nem sokat mond. A mai pártok nem beazonosíthatók jobb vagy baloldalként. Jobbos párt simán megcsinál balos intézkedéseket is ha a közbélemény kutatás ezt hozza ki eredményként. Lsd fidesz. Meg amúgy is ugyan annak az egésznek a részei. Tehetek különbséget a jobb és bal kezem között, de attól még fájna ha az egyiket elveszíteném. Ugyan annak a testnek/társadalomnak a részei. Csak sajnos nem működik a fékek és ellensúlyok rendszere. Kiiktatták a rendszerből. Más egyéb probléma mellett. De ne politizáljunk. A kérdés teljesen másról szólt. Miattam nem kellene aggódni a hölgynek a szigeten. Nem erőszakoskodom. Az állatias ösztöneim felett is sikeresen uralkodom. Ember is próbálok lenni, mindenkori legjobb tudásom szerint. Ha tudok segítek. Akár a kijutásban is. De akár megbékélni is képes lennék ha sosem jutunk ki. Remélem élhető a sziget. Van egy saját szigetem. (: És csak hat másik társtulajdonossal kell osztozkodnom rajta. Simán jó. Talán még jobb is lenne mint a jelenlegi életem. Veszek is gyorsan egy repülő jegyet. Persze annyira nem vagyok elvetemült, hogy meg is bütyköljem. Inkább csak veszek egy csak oda jegyet valami egzotikus szigetre. Ahol sok a napfény, és az idő, és kellemesen el lehet lenni.
febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

Egy ilyen helyzetben pont egyszerencsétlen nőnek nem lenne beleszólása.


Ezt már egyébként sokan mások is írták, úgyhogy én néhány kedves férfi helyében elgondolkoznék miért jutnak (jogosan!) ilyen következtetésre random emberek a kérdés tartalmának elképzelésekor.

febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Annyi mindent lehetne még csinálni azzal az egyszerencsétlen nővel. Nem feltétlen csak megdugni, megerőszakolni. Lehetne akár védelmet is biztosítani a számára, vagy megvédeni a vadállatoktól, “házat” építeni, akármi. Korábban is sikerült már a férfinak emberré válnia egy nő mellett, és sok nőnek is sikerült többé válnia egy egyszerű pinánál. Megértem az agódó nőket is a kérdés alatt. Ugyan akkor nem hiszem hogy minden férfi egy alja rohadék. 31/F
febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

#19 Igen, abban igazad van, hogy nem minden férfi rossz, de itt 6-7 férfiról van szó, szemben egyetlen nővel.

Ha nem is a nőt, de egymást biztosan bántanák, ha más nem, a "kegyeiért".

febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!