Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után éreztétek azt, hogy a korábbi vágy és jó szex, ellaposodott közöttetek?

Figyelt kérdés
Mit tesztek ez ellen, és mitől szürkült el az együttléteitek, egykori izgalma? Hosszú évek után egymásra untatok, vagy egyébb okai vannak?

febr. 21. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem úgy, a barátnőm kapcsolt hirtelen lejtmenetbe kb 2,5-3 év után. Én meg csak alkalmazkodok, nem tudok jobbat. Okokat nem nagyon tudok mondani, gondolom megunt.
febr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha vki szereti magat a szexet,akkor nem erezne soha unalmasnak a parjaval.

Volt ilyenben reszem regen. Soha nem volt problema a szex. Kb 3 ev utan se. Mindketten szerettum a szexet. Sajnos tspasztalatlanok voltunk mindketten es nem tudtam megoldani a masik duhkitoreseit,feltekenykedeset,amit ma mar tudnek kezelni.


Ha azt latja az ember,h a parja nem akar vele szexelni,akkor megunja egy ido az allando hiabavalo probalkozast ,leoltast,kinevetest. Ez nem ellaposodas vagy megunas. Persze a masik reszerol lehet megunas vagy mas szereto stb. Kialakul egy mellozes,egyre kesobb mesz haza,hogy ne kelljen szembenezni az undorito valosaggal,h nemkivanatos vagy a sajat agyadban . Hiabavalo az igenyesseg,jo kulso,probalkozas tobb even at a masiknak az o izlese szerinti fozessel,kulonbozo fehernemukkel,tapkiegekkel. Egyszeruen nem eleg temperamentumos az illeto,egy sajnalatos mellevalasztas,ahol igazi testi vonzodas sose volt csak lelki kizarolag.

febr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Pár hét.
febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az időn múlik. 24 év után most majdhogynem jobb a szex mint bármikor, de voltak hosszú hónapokig, évekig tartó hullámvölgyek. Stressz, idegesség, betegség megterheli a kapcsolatot és a szexet is. Most azt mondanám, hogy ha egy alapvető vonzódás megvan, akkor csak akarni kell, és ki lehet jönni ezekből a hullámvölgyekből. Ha viszont nincs vonzódás, akkor jobb lezárni a kapcsolatot; semmiért nem lennék olyasvalakivel együtt, akihez nem vonzódom szexuálisan. Mondjuk érdekes kérdés, hogy akkor miért jönnék vele egyáltalán össze. A férfi-nő kapcsolat a szextől lesz egyedi; beszélgetni, sétálni, szórakozni a haverjaimmal is tudok.
febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Vannak hullámvölgyek, aztán újra egymásra találunk. Leginkább nem a szexen múlik, hanem más dolgokon. Pl. ha amúgy elégedettebb vagyok az életemmel/karrieremmel, vagy vele sikerül megbeszélni valami félreértést... 50f
febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!