Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek emlékeznek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek emlékeznek hogy milyen volt a korábbi partnereikkel a szex?

Figyelt kérdés

Kb 10 évvel ezelőtt jártam egy lánnyal kb 2-2,5 honapig. Akkor mindketten 20 évesek voltunk. Sajnos rövid kapcsolat volt, de nekem ő volt az első minden téren, igy nagyon megmaradt bennem. Amikor szétmentünk akkor annyira mérges volt hogy le is tiltott facebook-on. Nem is próbáltam keresni, gondoltam hallani sem akar felőlem, igy továbbléptem.

Azóta új facebookom lett mert idő közben a régit feltörték, és igy a napokban "belebotlottam" az egyik csoportban aminek mindketten tagjai vagyunk, megláttam a posztját. Soha nem találtam volna meg mert nagyon gyakori vezetékneve van. Irtam neki és kiderült hogy nem haragszik, igy 10-11 év távlatában már azt sem tudja akkor min kaptunk össze.

Elkértem a számát(mindkettőnknek új száma van azóta) és késő estig beszélgettünk.

Kiderült, hogy ugyan emlekszik rám, de nem sok konkrét sztorit tud felhozni, akár szexualis élmenyekről, akar másról, pl kirándulas, azokrol is nagyon halvany emlékei vannak ugy tűnik. Én viszont nagyon sok mindenre emlékszek. Ettől függetlenül ugy beszélgettünk mint akik gyakran beszélnek egymással és érdekelte hogy mi van velem azóta.

Nos, neki előttem és utánam is voltak barátai, nekem viszont alig volt kapcsolatom es hosszu évekig egyedül voltam. Normális hogy nem emlékszik arra hogy milyen volt a szex? Neki én csak egy a sok közül voltam, ha igy nézzük, bár akkoriban nagyon hozzám volt tapadva. Koleszos voltam, igy csak a hétvégéken találkoztunk, szoval azért ebben a 2-2,5 hónapban nem tudtunk olyan sokszor találkozni.

Én nem érzek iránta semmit, csak a szép emlékek kötnek hozzá, bár ez most lényegtelen...


Bocsi ha hosszu lett, le kellett irnom igy hajnalban a háttérsztorit is :D


2023. febr. 6. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idő elkoptatja az emlékeket.
2023. febr. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Én emlékszem mindre, pedig 18 éve kezdtem. Csak annyi hogy nagyon ritkán, vagy mostanaban egyáltalán nem szoktam rajuk gondolni. De ha akarnam majdnem mindenre emlékeznék.

N

2023. febr. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Igazából nagy parasztság lenne ha azt mondanám hogy ő mélyebb nyomokat hagyott benned mint te benne?

Persze hogy nem emlékszik pontosan, vagy halványan azokra amit ketten csináltatok, mert az elmúlt években minden olyanból amit te nyújtottál neki, már kapott egy még jobbat.


A másik ok meg az, hogy azért nem akar emlékezni rá, mert ha a képedbe vágta volna hogy "igen y emlékszem milyen béna voltál, csak nem akarlak megbántani"

2023. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ebbe túl sok misztikumot látni, nem vagyunk egyformák. Te egy merengősebb szentimentálisabb típus lehetsz, aki sokat gondolkodik a meghatározó élményein, ezért azok el is mélyülnek. A csaj ezzel szemben valószínűleg inkább éli a mindennapjait, és nem filózik, elemez ennyit.
2023. febr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emlékszem. Vannak momentumok, egy-egy amire igen, amik a kiemelkedően jó vagy épp rossz mivoltuk miatt megragadtak, de részletekre nem. Arra, hogy kivel milyen volt a szex, vagy melyiknek mekkora mérete volt, passz. Bár már 20 év is eltelt az exek óta.
2023. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!