Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Korábbi partnereid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Korábbi partnereid jól tudtak nyalni?

Figyelt kérdés

Elmondható hogy az eddigi partnereid szerettek nyalni? Jól tudtak nyalni?

Ha jó volt,akkor mit csináltak jól? Ha pedig rosszul csinálták,akkor miért volt rossz?



2022. dec. 25. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy partnerem volt, de ő szeret nyalni. Igen jól tud nyalni. Úgy csinálja jól hogy képes orgazmusig nyalni.
2022. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

A háromból egyiknek sem volt baja a nyalással. Egy volt, aki kifejezetten jól csinálta, bár én sosem tudtam elélvezni csak nyalástól.

Egy kis kommunikációval ki lehet javítani, ha magától nem figyelné/venné észre a reakciókat.

2022. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen, kapcsolatban a volt párjaim jól csinálták. Alkalmiba nem volt jó
2022. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 partnerem nyalt eddig. Mind a kettő elég jó volt, de elélvezni nem tudok csak a nyalástól. De ez nem az ő hibájuk, csupán több ingerre van szükségem.
2022. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt néhány (komoly, nem komoly) partnerem, igazság szerint négyen nyaltak rendszeresen, ebből három volt igazán jó (köztük nem is feltétlenül tudnék különbséget tenni), egy viszont, aki pedig azt állította, hogy imád nyalni, és büszke volt a tudományára, sajnos nem alkotott maradandót. Nem is tudom, mit csinált rosszul, túl lassan pörgött (vagyis pont, hogy nem pörgött) a nyelve, és eközben még az ujjazás sem ment neki, úgy éreztem kaparász csak belül, mindenféle holtjáték nélkül. Persze lehet, hogy valaki ezt szereti, de nekem sokkal nehezebb volt így elérni a csúcsra, mint a többi már említett partnerrel.
2022. dec. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt egy pasim, aki sose nyalt. Amúgy szeretett kielégíteni, de mindig ujjal dörzsölgette a csiklómat. Amit jól is csinált, el is élveztem tőle általában. Tehát végül is önzetlen volt, és ezt értékeltem, az volt egy picit baj nekem, hogy megkérdeztem tőle, nem szereti-e a halszagot, vagy mi van, miért nem csinálja nyelvvel, fogja-e csinálni stb., és tök képmutató volt, nem merte azt mondani, hogy ő ezt nem szereti, nem szeretné, nem fogja csinálni, szóval egy őszinte választ. Azt értékeltem volna. És elfogadtam volna, hiszen így is elfogadtam az egészet: kielégít, de nyelvvel nem. Bánt, hogy ilyen gyáva volt, hogy én hiába hoztam szóba, nem merte vállalni a témát. Amúgy a többiek, akik jelentősek, és szerelmi kapcsolatok voltak, ők igen. Akik viszont nem szerettek, soha meg se próbáltak kielégíteni, csak az ő örömük volt a fontos.
2022. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os, ezen felröhögtem!😀, Tényleg megkérdezted a palitől, hogy nem szereti a halszagot?🤣

Nem gúnyolódom, tényleg érdekes, hogy nő így rákérdez. Azzal együtt, ha halszaga lenne, én sem akarnám nyalni...azóval remélem igazából nem vagy halszagú ott😁

2022. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy büdös lennék, sose mondták, de azért olvastam már hasonlító jelzőként halszagot a női nemi szervre, szóval még mindig inkább a halszaghoz áll közelebb (nem az enyém, hanem általában), mint a rózsához. Lehet, neked más a tapasztalatod. De amúgy igen, iróniából vagy még inkább provokációból kérdeztem az illetőt pont így, ezzel a kifejezéssel. Nem értem el vele semmit, mert így is gyáva volt beleállni a beszélgetésbe.

Érdekes, hogy nő így rákérdez? Szerintem inkább bátor. Te mit várnál egy nőtől, sose kérdezzen rá semmire, ha problémája van? Azokat a nőket jobban értékeled, akik csak kussolnak és nem akarnak semmit megbeszélni?

2022. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért írtam, hogy "érdekes", mert ez számomra ismeretlen szituáció, miután szeretek nyalni, ezért nem került szóba ez a téma.

Egyébként pedig egyetértünk, hogy a kommunikáció nagyon fontos két ember között🙂

2022. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!