Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számon tartjátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számon tartjátok az eddigi barátaid, partnerei számát?

Figyelt kérdés

Szoktál rájuk gondolni,főleg a barátokra?

És a farkukra emlékszel?


Kíváncsi vagyok hogyan gondolkodnak a lányok :)


2022. júl. 29. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen számon tartom és a farkukra is emlékszem. :) szoktam rájuk gondolni, jobban inkább a szexpartnerekre szoktam. :)
2022. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam együtt olyan sok emberrel hogy ilyenre ne emlékezzek. Nyilván tudom milyen volt a farkuk. De nem gondolok rájuk.
2022. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem igaz nem sok komoly kapcsolatom volt, alkalmi meg még kevesebb. Most nem vagyok senkivel, de például az előző barátomra igen, szoktam gondolni, mert jó volt vele. Csak sajnos egyre nagyobb lett a szó szerinti távolság és be kellett fejezzük. Szerintem ami jó volt, arra mindenki szívesen gondol vissza. :)
2022. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem sok sráccal voltam, így könnyű számontartanom, hogy mennyi volt.

És természetesen eszembe is jutnak időnként.

A farkukra is nyilván emlékszem, mindegyiknek picit másmilyen volt. Magamtól ez nem jut eszembe, hogy rágondoljak, de ha bármi hasonló téma merül fel valahol, akkor nyilván ezek az emlékek jutnak eszembe.

2022. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Igen, számon tartom hogy hány pasival voltam.

Elég sok alkalmim volt, közölük inkább csak a jobb alkalmakról szoktam nosztalgiázni, a farkak közül is a nem átlagosak maradtak meg inkább.

Kapcsolatokból természetesen mindre emlékszem.

2022. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolataira mindenki emlékszik, a partnerek számára meg... akinek kevés volt az emlékszik, akinek nagyon-nagyon sok az nem számolgatja, nem húz strigulákat. Nem a pélóra emlékeznek hanem a pasira, az élményre egyben.
2022. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!