Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt életed eddigi legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed eddigi legjobb maszturbálása?

Figyelt kérdés

febr. 20. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Annyira egyik sem említésre méltó.
febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A legelső.
febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer camsexeltem egy csajjal aki speiccelt, nem számítottam rá... talán akkor élveztem a legnagyobbat.
febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Prosztata orgazmus. Szerintem ilyen lehet a nők orgazmusa. 10x jobb mint egy "sima" élvezés.
febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Autópálya mellett megállóban (kis park) megálltam kiverni, erre a fák közül kijött egy pár. Gondolom dugtak. A csak felhúzta a felsőjét, meztelen cickóit kicsit megrázta én meg elélveztem. 21 voltam akkor. Most 23
febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez jó sztori. Tetszik.
febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Anno még kamaszként a suliban egy osztálytársammal egy akkori lányról, akinek csaptam a szelet interneten, és a barátnőjéről beszélgettünk, hogy ki mit csinálna velük.

14 évesen persze a széltől is felállt. És a - megboldogult - myvipen (tényleg, az még üzemel?) olyan dekoltázsos képek voltak fent, amiknek eleven emlékképe bőven több volt, mint a szellő.

Persze, akkor ott nem tudtam magamhoz nyúlni. Így csak fokoztam, és fokoztam a fantáziálgatásomat.


Majd mikor hazaértem, első dolgom volt az önkielégítés. Jó régen volt, de máig emlékszem, hogy ejakulációkor mintha a gerincvelőm is kifolyt volna, elernyedtem, szinte belealudtam az élvezésbe, sosem volt előtte olyan intenzív, és utána is csak néhányszor.

Ugye, a hosszú felvezetés.


A másik hasonlóan jó emlék, szintén ebből a korszakból, amikor szüleimet hallottam éjjel szexelni, persze sokszor hallottam, és ilyenkor fel is mentem a lépcsőn (eltérő szintén aludtunk) olyan lassan, négykézláb, hangyalépésekkel, hogy nehogy megreccsenjen egy lépcsőfok is a kezem vagy a lábam alatt, addig, amíg még biztonságosnak éreztem a távolságot, de már jól hallhattam mindet - de azon az egy alkalomkor valami volt, valami, a vágy tovább hajtott, és nem törődve a lebukás veszélyével, és hogy hogyan magyaráznám ki magamat esetlegesen a kínos helyzetből, végül teljesen felmentem az utolsó lépcsőfokig, fel a szüleim szobaajtója elé.

Ami ekkor - más esetektől eltérően valamiért - résnyire nyitva is volt. Minden hang abszolút kristálytiszta volt így, hiszen csak karnyújtásnyira tőlem nyitott ajtó mellett zajlott az dolog, ők pedig már annyira benne voltak, hogy fel sem tűntem nekik szerencsére.

Tehát a nyitott ajtón keresztül egészen konkrétan a saját szememmel őket látva maszturbáltam.

Hamar és hatalmasat spicceltem el, emlékszem, hogy éreztem a lökést magamból, ereje volt. És abban a pillanatban olyan tompa lett a tudatom, mint akit kalapáccsal fejbevágtak, hirtelen csak aludni vágytam volna, a lábam alig tartott meg engem. Majd, mielőtt befejeznék és lebuktam volna, lementem a lépcsőn, de ekkor már minden óvatosság nélkül, tudva, hogy nem is figyelnek.

A cucc persze ottmaradt a csempén a szobájuk előtt, és másnap láttam a megszáradt, sárgás foltot világosban is. Pergő foszlányokban, de utána még sokáig ott maradt, és mindig eszembe juttatta ezt.

febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 8 órán keresztül vertem. A végén olyat élveztem, hogy szinte nem akart alábbhagyni a spermaözön és a gyönyöröm hullámzása...
febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
A hugom ágyában vertem ki miközben szagoltam a pizsamájának az illatát. Fantaaztikus élmény volt.
febr. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor több napig nem vertem ki, s utána hosszasan, kb 1 óràig vertem, direkt lassan, meg-megállva. A végén teljes betonmereven az arcomig lőttem egy tekintélyes adagot :)

Akkor 19 voltam.

febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!