Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, ti örülnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ti örülnétek egy ilyen karácsonyi ajándéknak az egyik (legjobb) fiú/férfi barátodtól?

Figyelt kérdés

Ti örülnétek ha Karácsonyra (poénból) kapnátok egy vibrátort, abban az esetben, ha...


- nincs párotok és már nem is akartok egy jó darabig kapcsolatot / szeretnétek, hogy legyen valaki, de mégsem alakul kapcsolat


- nem éltek aktív szexuális életet

- saját bevallás szerint nem masztiztok ?


[link]



2021. dec. 9. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

nagyon rossz ötlet

ha nő lennél, akkor elmenne, de így csak arra utalsz vele, hogy megdugnád

2021. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Inkább az eredetit kérném, segédeszköz ügyben magamra hagyatkoznék, bár én már attól is izgalomba kerülök, ha bugyit villanthatok.
2021. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát én nem javaslom. Lehet megváltozik a véleménye a kapcsolatotokról.

Pláne hogy nem is maszturbál. Mintha egy kopasznak vennél fésűt

2021. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha a legjobb fiú barátomtól vibrátort kapnék biztosan átértékelném a kapcsolatunkat és nem feltétlenül pozitív értelembe, szerintem rossz ötlet még poénból is.
2021. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg rögtön leesne, hogy a "barátom" a szexuális, intim életemmel foglalkozik....
2021. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

ez nagyon függ a barátságtól és a két személytől. Nekem mindig is voltak lány barátaim, még több is mint pasi és volt olyan barát, akivel nagyon nyíltan beszéltünk a szexről, sőt, voltunk még együtt szexboltban nézelődni/vásárolni. Neki pl simán vettem volna vibrátort, ha nem tudtam volna, hogy van neki.

Amúgy a poén az, hogy megveszed, megkapod a "mitképzelsz" dumát, de elég esélyes, hogy azért nem dobja ki és ha egyszer olyan napja van, akkor kipróbálja.

2021. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell vibrátor senkitől. A páromtól esetleg. Legjobb fiú baráttól nem.
2021. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Inkább a farkát adja.
2021. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Vibràtornak sajnos nagyon rossz az üzenete, inkább piszkálódó, mintsem baráti. Amilyet faragatlan bunkók szoktak beszólni, ha bajuk van egy nővel, utalva arra, hogy azért hülye, mert nem dugják eleget, meg amúgy sem kellenének senkinek, tehát nesze egy vibrátor, csináld magadnak.
2021. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
S te mit szólnál fordított esetben ha egy guminőt kapnál "poénból"? Merthogy nincs csajod? Hatalmas poénnak értékelnéd, vagy sértésnek, kigúnyolásnak, a magánéletedbe, szexualitásodba történő beletolakodásnak? Na pont így fogja a "megajándékozott" is venni a dolgot. Az egyetlen kivétel amit a #6-os írt, de ha ennyire közvetlen lenne a viszonyod vele akkor kérdés nélkül is tudnád.
2021. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!