Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, ti örülnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ti örülnétek egy ilyen karácsonyi ajándéknak az egyik (legjobb) fiú/férfi barátodtól?

Figyelt kérdés

Ti örülnétek ha Karácsonyra (poénból) kapnátok egy vibrátort, abban az esetben, ha...


- nincs párotok és már nem is akartok egy jó darabig kapcsolatot / szeretnétek, hogy legyen valaki, de mégsem alakul kapcsolat


- nem éltek aktív szexuális életet

- saját bevallás szerint nem masztiztok ?


[link]



2021. dec. 9. 10:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#4 #5 #6 #9 #10

Van barátnőm. A barátommal meg olyan a kapcsolatunk, hogy tényleg mindent meg tudunk egymással beszélni, igen, még az erotikus dolgokat is.


Azért tettem fel a kérdést, mert ilyesmit még sosem adtam, meg nem is kaptam.


Illetve fordított esetben én örülnék neki,poénnak venném, ha szingli lennék és kapnék egy műpin@t vagy guminőt.

2021. dec. 9. 18:03
 12/16 anonim válasza:
100%

Attól függ milyen a kapcsolatunk, mennyire régi, mennyire vannak tabu témáink stb..

De én örülnék!

Korábban pont erről beszélgettünk a barátaimmal poénból persze, de nem lepődnék meg ha valaki meglepné a másikat a baráti társaságon belül eggyel.

Szerintem nagyon poénos tud lenni, meg persze hasznos :D

Bár mi pont arról beszéltünk, hogy ha mondjuk otthon megkerdezik hogy és mit kaptam xy-tól, akkor elég kellemetlen lehet, persze nem mondanám meg az igazat... de azért na

2021. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem örülnék neki.

Ha baszhatnékom van letöltöm a tindert.

2021. dec. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

amit belinkeltél nekem kicsit gagyinak tűnik. De lehet fel kellene készíteni a barátodat, 1-2 kommenttel, hogy "na tudod mit, majd akkor tőlem kapsz és legalább nem unatkozol karácsony alatt" vagy hasonló vicces kifejezés, megláthatod a reakcióját és a végén tényleg adsz neki és akkor nem sértődhet meg, hiszen te mondtad, hogy veszel neki.

Tapasztalat: a lányoknak idő kell feldolgozni a merészebb lépéseket, ezért jó felkészíteni őket, hogy legyen pár napjuk átgondolni

2021. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Micsoda? Ez teljesen magánügy. Elment az eszed!!!
2021. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ez magánügy. Ha kell megveszem magamnak
2022. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!