Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tíz házasságból mennyien...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz házasságból mennyien lehetnek, szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arányaiban szerintem több mint a fele. Mi lehet az oka a sok félrelépésnek igazából? Az újdonság varázsa, kalandvágy, nem elég az otthoni szex? Vagy vannak, lehetnek más okai ennek? A mai társadalmat nézve, ez még mindig megvetést okoz az emberek nagy részében, vagy már elnézőbbek lettek?

febr. 20. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem. 8-9/10. Egy ideig direkt utaztam az elhanyagolt nős pasikra, gyakorlatilag gyerek mellett mind ilyen. Csupa olyat hallottam és tapasztaltam, hogy szülés után anya teljesen aszex lett, évente kétszer van valami, akkoris csak fekszik. De hallottam jó pár olyat is a férjektől, pasiktól, vele aszex atán persze szomszéd/kolléga Józsival félrekefélt anya
febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
10/1
febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
10/1???? Aha, a mesében.
febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Szeretői kapcsolatban nem sokan, ahhoz sok idő, energia, szervezés kell, ami feltűnik otthon. Erre akár reális is lehet az 1/10. Alkalmik, kalandok már jóval több helyen előfordulhatnak, szóval a magasabb számok se rossz válaszok.
febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az alkalmi felrelepes jellemzobb, ahogy elottem is irtak egy szeretoi viszony neccesebb
febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Tapasztalatom szerint a 11-esnél a pont.
febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!