Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tíz házasságból mennyien...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz házasságból mennyien lehetnek, szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arányaiban szerintem több mint a fele. Mi lehet az oka a sok félrelépésnek igazából? Az újdonság varázsa, kalandvágy, nem elég az otthoni szex? Vagy vannak, lehetnek más okai ennek? A mai társadalmat nézve, ez még mindig megvetést okoz az emberek nagy részében, vagy már elnézőbbek lettek?

febr. 20. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Jó a kérdés , de a statisztikát nem tudom !
febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán tudom, de szerintem talán 4 körül.
febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy nem elégítik ki a saját szükségleteiket az emberek, sajnos sokan még nem is tudják őket. (nem a szexről van szó)
febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
5-6, de valamikor az életben szerintem 7-8
febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Biztos én mozgok rossz körökben, de a közvetlen környezetemben nulla ilyen van. Természetesen nem tudhatok mindent, de akkor is, max 10-ből 1-2 szerintem. Bármilyen fura, nem automatikus, hogy egy idő után az embereknek szeretője van.
febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

A félrelépés három leggyakoribb oka:

a) a felek eltávolodtak egymástól érzelmileg, elszürkült, ellaposodott a kapcsolat szexuálisan is;

b) soha nem is volt meg a megfelelő érzelmi összhang, csak egyfajta "legyen valakim mert egyedül rossz" alapon vágtak bele, így ha felbukkan olyan akire mindig is vágyott akkor félrekacsint;

c) az örök vadász, ha a szőke Miss Word a párja, akkor a fekete hajú szomszédlány indítja be (1-2 dugás erejéig).

febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
A megvetés okai: ha félrelépésről hallanak akkor tudat alatt lecsapódik abban a formában is, hogy mi lenne ha a saját párja járna félre.
febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Arányok: 10 házasságból (sajnos) 8-ban érzelmileg kihűlt kapcsolatban élnek. Nem véletlenül van ennyi válás (a házasságok ~50%-a válással végződik).

Nem kellene hogy így legyen!!! A jó kapcsolatért igenis tenni kell nap mint nap, "ugyanúgy mint az elején".

A félrelépések 2/3-a munkahelyi kapcsolatból, kollégával történik. További kérdés? :)

febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Várj, mindjárt megkérdezem az illetèkeseketeseteket.
febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Én sem igazán ismerek sok embert. Most tanfolyamra járok és egész sokat beszélgettünk már az ottaniakkal, és ott a csajok félre mennek, függetlenül, hogy házasok. Van egy srác osztalytarsam aki meg ezt ki is használja. Mindenkinél bepróbálkozik. 🤢
febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!