Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 40 év körüli férfi, akivel nem régen találkoztunk, egy lakótelepen élünk. Tudom, hogy előttem nagyon sok “nője” (szándékosan írom így, mert párkapcsolatnak ezeket nem mondanám) volt. Engem is megkörnyékezett. Nyilván tudom, és el is fogadom (megvaltoztatni úgy sem lehet), hogy köztünk is valószínűleg maximum 1-2 alkalomnyi együttlét lenne, és semmi több. Furcsán fog hangzani, de nekem ez jó tapasztalat lehetne a szexualitás terén, mert eddig nem sok férfival volt dolgom. Viszont az a problémám, hogy iszonyú fokú gátlás van bennem. Tudom, hogy butaság, és felesleges másokhoz hasonlítani magam (de mégis ezt teszem sajnos), de látom, hogy én nem olyan vagyok, mint az eddigi nők az életben (nem mondanám magam kövérnek, de azért van egy kis plusz itt-ott, tehát nem vagyok sovány), illetve ami nagyon kínos, és kellemetlen számomra, hogy nagyon csúnya a nemiszervem (nagyon nagyok a szeméremajkaim). Tudom, hogy végülis (nyersen, és csúnyán mondva) én is csak egy lyuk lennék neki, de akkor is félek az egésztől. Tartok tőle, hogy undorodni fog tőlem (hiszen valószínű nem erre fog számítani, a ruha sokat takar), és, hogy terjeszteni, beszélni fog róla a haverjainak, meg esetleg a nőknek, akikkel együtt volt, vagy lesz, hogy hogy nézek ki (főleg lent). Nagyon szomorú vagyok, amiért ilyen gátlásos vagyok, félek, hogy ez a jövőben is ki fog hatni minden férfival való társas kapcsolatomra. Mit tegyek? Tetszik a külseje alapján, és a stílusa is megnyerő, viszont nagyon gatlasos vagyok, félek levetkőzni előtte, és innentől az egész együttlét alatt sem tudnám “önmagamat” adni, attól tartok. Nem tudom mit tegyek, szívem szerint bele mennék, de nyuszi vagyok.:(

febr. 16. 13:09
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem ilyen vagyok és nem ezt jelenti. Bátor kijelentéseid vannak. Először legyen több eszed, mint egy marék szárított lepkének vagy egy hintalónak, aztán beszélgethetünk :) A leckéid készen vannak már?
febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%

Engem csak az zavarna, hogy utána napi szinten találkoznék vele, ismerné a hozzátartozóimat stb. Miért nem választol innen esetleg? Képet cseréltek és ha bejöttök egymásnak akkor alkalmiztok.

Női válaszoló voltam

febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne kezdj bele. Még, ha a pasit nem is érdekli, hogy milyen vagy lenn (márpedig valószínűleg nem fogja), a gátlásod akkor is ráveti fényét, és nem lesz jó. Neki igen, de benned nem fog jó nyomot hagyni. Már csak a közeli élettér miatt sem tanácsos belemenni ilyen induló alappal.
febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
62%
kamu az egész
febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs jó alakom, a puncim is csúnya, a mellem meg kicsi, mégis sok pasival voltam és soha egyik sem undorodott tőlem. Olyan volt, hogy egy alkalom után többet nem találkoztunk, de ez inkább a szex minősége miatt volt szerintem. Amúgy a mai napig vissza-visszajár egy-két régebbi “pasim”.
febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, meg 26-os, (de főleg kérdező) ami nektek csúnya, simán lehet másnak szép, ne gondoljátok túl a dolgot. Senki se tökéletes, mindenki tud találni magán vmit, ami nem tetszik, másnak meg lehet épp az jön be.



31F

febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Egyszer élsz. Most az, hogy utána r.banc leszel e, vagy sem, az már ne ezen múljon. Go Bitch!
febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
#25-ös! Pontosan mit értesz azon, hogy “nincs jó alakod”?
febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
31%
Mit értene az alatt? Nagy has, nagy lyukacsos segg, kicsi fittyedt zsírmell
febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Vékony lányok is olykor azt hiszik, hogy nincsen jó alakjuk, ezért kérdeztem, hogy mit ért ez alatt.

A feleségem megengedné, hogy mással is szexeljek ha úgy adódik. Kizárólag szex van engedélyezve. Csak senkinek nem jön be, ha a pasi foglalt.

febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!