Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 40 év körüli férfi, akivel nem régen találkoztunk, egy lakótelepen élünk. Tudom, hogy előttem nagyon sok “nője” (szándékosan írom így, mert párkapcsolatnak ezeket nem mondanám) volt. Engem is megkörnyékezett. Nyilván tudom, és el is fogadom (megvaltoztatni úgy sem lehet), hogy köztünk is valószínűleg maximum 1-2 alkalomnyi együttlét lenne, és semmi több. Furcsán fog hangzani, de nekem ez jó tapasztalat lehetne a szexualitás terén, mert eddig nem sok férfival volt dolgom. Viszont az a problémám, hogy iszonyú fokú gátlás van bennem. Tudom, hogy butaság, és felesleges másokhoz hasonlítani magam (de mégis ezt teszem sajnos), de látom, hogy én nem olyan vagyok, mint az eddigi nők az életben (nem mondanám magam kövérnek, de azért van egy kis plusz itt-ott, tehát nem vagyok sovány), illetve ami nagyon kínos, és kellemetlen számomra, hogy nagyon csúnya a nemiszervem (nagyon nagyok a szeméremajkaim). Tudom, hogy végülis (nyersen, és csúnyán mondva) én is csak egy lyuk lennék neki, de akkor is félek az egésztől. Tartok tőle, hogy undorodni fog tőlem (hiszen valószínű nem erre fog számítani, a ruha sokat takar), és, hogy terjeszteni, beszélni fog róla a haverjainak, meg esetleg a nőknek, akikkel együtt volt, vagy lesz, hogy hogy nézek ki (főleg lent). Nagyon szomorú vagyok, amiért ilyen gátlásos vagyok, félek, hogy ez a jövőben is ki fog hatni minden férfival való társas kapcsolatomra. Mit tegyek? Tetszik a külseje alapján, és a stílusa is megnyerő, viszont nagyon gatlasos vagyok, félek levetkőzni előtte, és innentől az egész együttlét alatt sem tudnám “önmagamat” adni, attól tartok. Nem tudom mit tegyek, szívem szerint bele mennék, de nyuszi vagyok.:(

febr. 16. 13:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
52%

"Egy punci nem lehet csúnya, csak ha ápolatlan."


Igen, a kiéhezett incelek is ezt szokták mondani. Más kérdés hogy mit gondolnak. Mellesleg érdemes lenne definiálni, mit jelent itt az, hogy "ápolatlan".


Kicsi barátom, jobb ha tudod mellekből, arcból, punciból is létezik csúnya. Nyilván pénisz és egyéb férfi részekre is igaz, de én hetero férfi vagyok szóval ezeket nem tudom olyan szemmel nézni.

febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
13%
Egyet értek veled 11-es. De van akinek minden mindegy.
febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%
gy igazi nyuszi, vagy ne légy nyuszi, am negyvene s pasi ként kíváncsi lennék rád akár utána is, szerintem menj bele
febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 mantis religiosa ***** válasza:
72%
Ne aggódj ezek miatt! Pont azért szeretne Téged, mert MÁS vagy, mint az eddigi női, egy üdítő változatosság vagy. Ha úgy döntesz, hogy belemégy, gondolj ezekre, mert pont azok a fő vonzerőd, amiket leírtál Magadról.
febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
54%

14, teljesen alaptalan a dumád. Mitől lenne ő MÁS? Mert kilógnak a szeméremajkai?? Képzeld, ez nem olyan ritka dolog. Másrészt a hapsi vélhetően nem tud róla.


Véleményem a hozzászólásod alapján:


[link]

febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, kérdező?
febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok
febr. 16. 15:13
 18/41 anonim ***** válasza:
72%
Ne menj bele mert saját magad alázod meg mindenki előtt. Lehet ki is fog röhögni amilyen suttyó az ember, ez kell neked, megéri?
febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki külső alapján kérdező?
febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
18%
19, tudom milyen az incel. Hazug, gyáva, elvtelen kis nyunyó mint te.
febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!